Jsou dobročinné akce potřebné? Na otázku má ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. jasnou odpověď.

Ostravská společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. je společností, která již řadu let kraluje ve světě kopírek. Rok 2012 byl dalším úspěšným rokem, kdy byla tato společnost vyhodnocena a oceněna jako nejlepší prodejce značky SHARP na Moravě. Společnost kraluje také v oblasti charitativní práce a tím dává na danou otázku jasnou odpověď - ANO - pomáhejme potřebným, slabým a nejvíce zranitelným.

Sharp centrum Ostrava - charita

Češi a charita

Zprávy říkají, že Češi dnes na charitu moc nedávají, že nepatří k nejštědřejším dárcům. Pravidelně jich přispívá na charitu jen pětina. V Evropě jsou neštědřejšími Švédi, naopak míň než Češi dávají v Evropě jen Turci. České firmy ročně přispívají na charitu více než 2 miliardy korun, ale vloni daly o 150 milionů korun méně než předchozí rok. Tyto informace ale vůbec neplatí o ostravské společnosti SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. Je to společnost, která ve své podstatě tyto zprávy zcela vyvrací.


Spolupráce v charitativní oblasti

Vedení společnosti v čele s panem Milošem Völklem patří k již zmiňované pětině firem, o níž je známá dlouholetá široká spolupráce v charitativní oblasti v Moravskoslezském kraji, ať už s Charitou Ostrava, nebo s dětským domovem v Mašťově. Ale tady rozsah pomoci nekončí.

Společnost zároveň již pátým rokem pomáhá a sponzoruje Dětské centrum Čtyřlístek v Opavě zajištěním technického zázemí, servisem kopírky a další potřebnou pomocí. Jako každým rokem dětské centrum Čtyřlístek, což je zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, realizuje Koncert pro mimina. Tento koncert je již realizován více než 10 let a jedná se o vystoupení dětských pěveckých souborů. Během dopoledne probíhá výukový koncert pro děti opavských škol a večer pak benefiční koncert pro děti kojeneckého oddělení. Výtěžek z tohoto koncertu je použit pro děti z dětského centra Čtyřlístek, především pro oddělení dětského domova a kojeneckého oddělení. Společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. uhradila pronájem krásných prostor Minoritského sálu v Opavě ve výši 6.500 Kč, kde se tento koncert konal. Člověk se velice rád těší na program, který Vám vykouzlí úsměv na tváři, roztančí Vás na židli, rozněžní a zahřeje na duši.

SHARP CENTRUM Ostrava


ANO - pomáhejme potřebným, slabým a nejvíce zranitelným

Jak říká jednatel společnosti pan Miloš Vőlkl: „Koncert je dobročinnou akcí, jejíž výtěžek je určen ke zpříjemnění pobytu dětem v Dětském centru Čtyřlístek. Dítě má mít prostor pro rozvoj osobnosti, a zdá se, že takovým místem je rodina v tradičním pojetí, kde otec i matka mají schopnost naplňovat potřeby dítěte i zasadit se o jeho intelektuální rozvoj. Jsou však děti, jejichž biologická rodina jim vzala schopnost vyrůstat v rodině a zde se jeví vhodnější variantou jiné řešení a tím je například Dětské centrum Čtyřlístek. Je velmi kruté, když rodiče selžou v tom nejzákladnějším – dát svým dětem pocit bezpečí a klidné dětství. A proto je odpověď na danou otázku, zda jsou dobročinné akce potřebné jednoznačná - ANO - pomáhejme potřebným, slabým a nejvíce zranitelným“.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://sharpostrava.cz

Vydáno 11.03.2013
354 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky
Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...

Přidaná hodnota úspěšné firmy? Není jen generovat zisk, ale myslet na druhé...
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava patří ke společnostem, kterým není lhostejný osud jiných. Proto pomáhá dětem z dětských domovů, konkrétně Dětskému domovu Mašťov.

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let

SHARP CENTRUM Ostrava slaví 20 let
Letos v létě je to právě dvacet let, co na českém trhu začala působit společnost SHARP CENTRUM Ostrava, stálice v oblasti prodeje kvalitních kopírek a tiskáren. Od samého jejího začátku stojí za úspěchy firmy její majitel Miloš Völkl, který se sám v oboru kopírovacích zařízení a tiskáren pohybuje ...

Co má společné charita a kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.

Co má společné  charita a  kopírka? Odpověď je zřejmá – Nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě.
Pro společnost SHARP CENTRUM Ostrava. s.r.o byl rok 2012 velice zdařilým rokem v oblasti prodeje kopírovacích strojů značky SHARP a společnost znovu obhájila svůj post nejlepšího prodejce značky SHARP na Moravě. A v tomto trendu pokračuje i v letošním roce 2013. A Charita Ostrava nedá na tuto ...

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl

SHARP CENTRUM Ostrava: Věříme, že podporovat vzdělávání má smysl
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se už téměř 20 let zabývá prodejem kopírovacích zařízení a tiskáren. Díky vstřícnému přístupu ke klientům pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP CENTRUM Ostrava v Moravskoslezském kraji. Osobní přístup má vedení firmy i k dění na Ostravsku. ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. a zpěvačka Debbi společně v červnu mezi dětmi v Havířově.
Toto zajímavé setkání firmy SHARP CENTRUM Ostrava a populární česko-německé zpěvačky Debbi se uskuteční na oslavách 20. výročí založení organizace Církevní středisko volného času sv. Jana Bosky v Havířově v rámci kulturní akce „Don Bosko fest“. Síla této české společnosti SHARP CENTRUM Ostrava tkví ...

Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.

Firma  SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. dlouhodobě pomáhá organizaci Charita Ostrava.
Společnost SHARP CENTRUM Ostrava se snaží pomáhat, ušetřit a usnadnit provoz organizace CHARITA Ostrava věnováním kopírovacího stroje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.
sharpostrava.cz
Adresa

Adresa

Chocholouškova 1238/9
Ostrava-Moravská Ostrava 702 00

v.dolezal@sharpostrava.cz
+420 596 618 540


Najdete nás také zde:

ARES
captcha