Vyčištění podlahy nebo pronájem vysoce účinného stroje Bona Power Scrubber

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Podlahy Praha 6

Vyčištění podlahy nebo pronájem vysoce účinného stroje Bona Power Scrubber

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
Podlahy Praha 6
Laminátové podlahy QUICK-STEP - vzorkovna podlah Praha 6 a e-shop nabízí jejich nejširší výběr

Přemýšlíte, jakou podlahu položit do Vaší ložnice, obývacího pokoje, předsíně, kuchyně, koupelny či kanceláře? Řešením mohou být laminátové podlahy od společnosti QUICK- STEP. Jednoduchý a pohodlný výběr Vám nabízí podlahový Show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, která je autorizovaným prodejcem těchto podlah. Pokud si raději vybíráte z pohodlí svého domova, máte možnost využít on-line nákup v internetovém obchodě.


Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. je profesionální rodinná firma s 13-letou tradicí, jejímž hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto vybírá ty nejlepší dodavatele a poskytuje ty nejlepší služby. Jedním z dodavatelů, s nimiž má ty nejlepší zkušenosti, je belgický výrobce laminátových podlah, společnost QUICK-STEP. Kvalita těchto podlah je na té nejvyšší úrovni, a to za velmi příznivé ceny. Pokud se chcete o těchto podlahách dozvědět více, je pro Vás k dispozici vzorkovna podlah, Bělohorská 251/147, Praha 6. Zde si můžete veškeré podlahy nejen prohlédnout a vybrat z kompletní produktové řady, ale navíc se Vám bude věnovat zkušený odborník, který Vám zodpoví veškeré Vaše případné dotazy. Nově je showroom otevřen také v sobotu.

Proč zvolit laminátové podlahy Quick-step?

Jedná se o vrstvené podlahy postavené na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce. Nabízené množství designů a barev je téměř nekonečné – vybírat můžete velmi přesné napodobeniny veškerého dřeva, keramiky, dlaždic nebo kamene. Proto jsou vhodné skutečně pro každou místnost.

Laminátové podlahy jsou vhodné pro místa, kde hrozí jejich poškození. Jsou totiž velmi pevné a odolné proti poškrábání, nárazům, padajícím předmětům, vysokým podpatkům a jiným nepříznivým vlivům. Technologie Scratch Guard činí tyto podlahy dokonce až 10krát odolnější proti mikroškrábancům než jsou běžné laminátové podlahy. Díky vodotěsné lepené základové desce a pevnosti „zacvakávacích“ systémů nabízí vynikající ochranu proti povrchové vlhkosti a odolnost vůči postříkání kapalinou. Proto jsou tyto podlahy ideální také pro koupelny, kuchyně či jídelny.

Instalace podlahy Quick-Step je skutečně hračkou. Světově proslulý „zacvakávací“ systém Uniclic by skutečně zvládlo i malé dítě. Přitom jde o velmi pohodlný, příjemný a navíc rychlý způsob, přitom pevnější než jiné systémy instalace. Snadná je pokládka i v těch nejmenších rozích místnosti. Při použití technologií Quick Step, poskytuje společnost na podlahy 20-25 let záruku podle vybraného typu! Také podlahové vytápění nebo chlazené není žádným problémem. Je jen třeba zvolit tu správnou podkladovou vrstvu. Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Vám v případě zájmu s instalací rádi poradí nebo pro Vás pokládku zajistí.

Další neoddiskutovatelnou výhodou je fakt, že laminát se snadno udržuje čistý, špína se nemůže hromadit díky utěsněnému povrchu. Pokud jsou vystaveny běžnému čištění a intenzitě slunečního světla, podlahy navíc nikdy nevyblednou ani nevykazují jiné barevné změny.

Za zmínku stojí také velmi příjemný masivní zvuk a skutečnost, že laminátová podlaha Quick-Step je ekologicky vyráběná a šetrná vůči životnímu prostředí.

Pokud byste si nevybrali mezi laminátovými podlahami, pak Vám můžeme od společnosti Quick-Step doporučit ještě třívrstvé dřevěné podlahy nebo vinylové podlahy.

Srdečně Vás zveme do vzorkovny na Praze 6 nebo do internetového obchodu http://obchod.zahradnikparket.cz/.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnikparket.cz/katalog/laminatove-plovouci-podlahy-13

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...

Vydáno 19.06.2014
Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha

Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha

Pokud se chystáte realizovat podlahu, ať už se jedná o rekonstrukci nebo pokládku nové podlahy, jistě Vás napadla otázka, zda využít služeb profesionálů nebo si poradit svépomocí. Ač je lákavé na pokládce podlahy ušetřit, velmi často se ukazuje, že toto šetření není na správném místě. Zkušenosti profesionálů jsou totiž doslova "k nezaplacení". Ukazuje se, že oprava nesprávně položené podlahy nemusí být vůbec možná, a pokud ano, je natolik nákladná, že se tyto pokusy vůbec nevyplatí. Své o tom ví odborníci z pražské společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o., kteří nám pomohli sestavit následující článek.

Vydáno 02.09.2015
Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!

Vydáno 01.03.2016
Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.

Vydáno 20.10.2017
SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

Líbí se vám dřevěné podlahy a chtěli byste si pořídit takovou, u které budete mít naprostou jistotu stability, kvality, dlouhé životnosti a perfektního vzhledu? Vsaďte na značku SCHEUCHER MULTIflor.

Vydáno 25.01.2017
Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasy mají vysoké požadavky na odolnost. Bývají totiž hodně namáhané, musí odolat změnám teplot a vlhkosti, barvy by se neměly příliš měnit vlivem slunečního záření. Všechny tyto skutečnosti si plně uvědomuje německý výrobce, společnost NOVO-TECH Trading GmbH & Co.KG, která vyrábí vysoce odolné podlahy EasyDeck pro Vaši terasu! Objednat si je včetně odborné pokládky můžete u firmy ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6!

Vydáno 27.04.2017
Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy mají celou řadu výhod. Pokud jde navíc o rakousko-německého výrobce - firmu Egger, pak toto tvrzení platí mnohonásobně! Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6 Břevnova Vám nyní umožní snadný výběr z kompletní kolekce 2015-2017 díky novému stojanu, který se nachází v její vzorkovně, a jež nemá v ČR obdoby.

Vydáno 12.06.2016
Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR

Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR

Dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného přízemí show roomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, které je nyní zcela věnováno dřevěným podlahám STEIRER PARKETT a BILAflor od rakouského výrobce, společnosti Scheucher. Jedná se o nejširší kolekci těchto dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných podlah v ČR. Nové uspořádání show roomu podle potřeb zákazníků i odborná pomoc personálu zajistí, že výběr podlahy pro Vás bude skutečným zážitkem...

Vydáno 11.12.2013Vydáno 12.03.2013
848 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2016

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě, garance dlouhé životnosti

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Prodej kvalitních dveří Hörmann a PIVATO porte, zajištění odborné montáže

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah, půjčení a pronájem brusných strojů pro renovaci a opravy podlah