Svítící schody a prkna Megalite na Vaší terase jsou krásná, praktická a vytvoří příjemnou atmosféru

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Podlahy Praha 6

Svítící schody a prkna Megalite na Vaší terase jsou krásná, praktická a vytvoří příjemnou atmosféru

Laminátové podlahy QUICK-STEP - vzorkovna podlah Praha 6 a e-shop nabízí jejich nejširší výběr

Přemýšlíte, jakou podlahu položit do Vaší ložnice, obývacího pokoje, předsíně, kuchyně, koupelny či kanceláře? Řešením mohou být laminátové podlahy od společnosti QUICK- STEP. Jednoduchý a pohodlný výběr Vám nabízí podlahový Show room společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, která je autorizovaným prodejcem těchto podlah. Pokud si raději vybíráte z pohodlí svého domova, máte možnost využít on-line nákup v internetovém obchodě.


Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. je profesionální rodinná firma s 13-letou tradicí, jejímž hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto vybírá ty nejlepší dodavatele a poskytuje ty nejlepší služby. Jedním z dodavatelů, s nimiž má ty nejlepší zkušenosti, je belgický výrobce laminátových podlah, společnost QUICK-STEP. Kvalita těchto podlah je na té nejvyšší úrovni, a to za velmi příznivé ceny. Pokud se chcete o těchto podlahách dozvědět více, je pro Vás k dispozici vzorkovna podlah, Bělohorská 251/147, Praha 6. Zde si můžete veškeré podlahy nejen prohlédnout a vybrat z kompletní produktové řady, ale navíc se Vám bude věnovat zkušený odborník, který Vám zodpoví veškeré Vaše případné dotazy. Nově je showroom otevřen také v sobotu.

Proč zvolit laminátové podlahy Quick-step?

Jedná se o vrstvené podlahy postavené na vodotěsné, lepené dřevotřískové desce. Nabízené množství designů a barev je téměř nekonečné – vybírat můžete velmi přesné napodobeniny veškerého dřeva, keramiky, dlaždic nebo kamene. Proto jsou vhodné skutečně pro každou místnost.

Laminátové podlahy jsou vhodné pro místa, kde hrozí jejich poškození. Jsou totiž velmi pevné a odolné proti poškrábání, nárazům, padajícím předmětům, vysokým podpatkům a jiným nepříznivým vlivům. Technologie Scratch Guard činí tyto podlahy dokonce až 10krát odolnější proti mikroškrábancům než jsou běžné laminátové podlahy. Díky vodotěsné lepené základové desce a pevnosti „zacvakávacích“ systémů nabízí vynikající ochranu proti povrchové vlhkosti a odolnost vůči postříkání kapalinou. Proto jsou tyto podlahy ideální také pro koupelny, kuchyně či jídelny.

Instalace podlahy Quick-Step je skutečně hračkou. Světově proslulý „zacvakávací“ systém Uniclic by skutečně zvládlo i malé dítě. Přitom jde o velmi pohodlný, příjemný a navíc rychlý způsob, přitom pevnější než jiné systémy instalace. Snadná je pokládka i v těch nejmenších rozích místnosti. Při použití technologií Quick Step, poskytuje společnost na podlahy 20-25 let záruku podle vybraného typu! Také podlahové vytápění nebo chlazené není žádným problémem. Je jen třeba zvolit tu správnou podkladovou vrstvu. Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Vám v případě zájmu s instalací rádi poradí nebo pro Vás pokládku zajistí.

Další neoddiskutovatelnou výhodou je fakt, že laminát se snadno udržuje čistý, špína se nemůže hromadit díky utěsněnému povrchu. Pokud jsou vystaveny běžnému čištění a intenzitě slunečního světla, podlahy navíc nikdy nevyblednou ani nevykazují jiné barevné změny.

Za zmínku stojí také velmi příjemný masivní zvuk a skutečnost, že laminátová podlaha Quick-Step je ekologicky vyráběná a šetrná vůči životnímu prostředí.

Pokud byste si nevybrali mezi laminátovými podlahami, pak Vám můžeme od společnosti Quick-Step doporučit ještě třívrstvé dřevěné podlahy nebo vinylové podlahy.

Srdečně Vás zveme do vzorkovny na Praze 6 nebo do internetového obchodu http://obchod.zahradnikparket.cz/.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zahradnikparket.cz/katalog/laminatove-plovouci-podlahy-13

Vydáno 12.03.2013
900 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6
Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám ...

Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha

Pokládka podlahy od profesionálů má mnoho důvodů, Praha
Pokud se chystáte realizovat podlahu, ať už se jedná o rekonstrukci nebo pokládku nové podlahy, jistě Vás napadla otázka, zda využít služeb profesionálů nebo si poradit svépomocí. Ač je lákavé na pokládce podlahy ušetřit, velmi často se ukazuje, že toto šetření není na správném místě. Zkušenosti ...

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce
Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete ...

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6
Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.

SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha
Líbí se vám dřevěné podlahy a chtěli byste si pořídit takovou, u které budete mít naprostou jistotu stability, kvality, dlouhé životnosti a perfektního vzhledu? Vsaďte na značku SCHEUCHER MULTIflor.

Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost

Podlahy na terasu EasyDeck - německá kvalita a odolnost
Podlahy na terasy mají vysoké požadavky na odolnost. Bývají totiž hodně namáhané, musí odolat změnám teplot a vlhkosti, barvy by se neměly příliš měnit vlivem slunečního záření. Všechny tyto skutečnosti si plně uvědomuje německý výrobce, společnost NOVO-TECH Trading GmbH & Co.KG, která vyrábí ...

Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6
Laminátové podlahy mají celou řadu výhod. Pokud jde navíc o rakousko-německého výrobce - firmu Egger, pak toto tvrzení platí mnohonásobně! Společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6 Břevnova Vám nyní umožní snadný výběr z kompletní kolekce 2015-2017 díky novému stojanu, který se nachází v ...

Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR

Dvouvrstvé dřevěné podlahy BILAflor a třívrstvé dřevěné podlahy STEIRER PARKETT - nejširší výběr v ČR
Dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného přízemí show roomu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, které je nyní zcela věnováno dřevěným podlahám STEIRER PARKETT a BILAflor od rakouského výrobce, společnosti Scheucher. Jedná se o nejširší kolekci těchto dvouvrstvých a ...
PODSTRÁNKY

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, prodej, velkoobchod
Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy v nejvyšší kvalitě, garance dlouhé životnosti

Dveře Hörmann a PIVATO porte

Dveře Hörmann a PIVATO porte
Prodej kvalitních dveří Hörmann a PIVATO porte, zajištění odborné montáže

Pokládka podlah a půjčovna brusek

Pokládka podlah a půjčovna brusek
Pokládka podlah, půjčení a pronájem brusných strojů pro renovaci a opravy podlah
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. Podlahy Praha 6
WEBOVÁ STRÁNKA
ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.
www.zahradnikparket.cz
Adresa

Adresa

Bělohorská 147/251
Praha 6 - Břevnov 169 00

info@zahradnikparket.cz
+420 233 355 222


Najdete nás také zde:

www.terasamegawood.czARES
captcha