INTOZA Ostrava, to jsou pasivní domy pro úsporné a zdravé bydlení

Pasivní doma a stavby s nízkými provozními náklady umožní komfortní a zdravé bydlení. Začněte také bydlet zdravě a úsporně! Obraťte se na stavební společnost INTOZA s.r.o., která od roku 1992 působí v oblasti realizací těchto staveb v okolí měst Ostrava a Frýdek-Místek.

pasivní domy od stavební společnosti INTOZA

Pasivní domy od projektu po realizaci

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, to je oblast, ve které jsme odborníci. Specializujeme se na pasivní domy, tedy stavby s nízkými provozními náklady a komfortním a zdravým vnitřním prostředím. Nabízíme všechny služby od projektu až po kompletní realizaci stavby.

INTOZA Ostrava – specialista na pasivní domy


Pasivní domy z novostaveb i stávajících objektů

Pasivní domy fungují na principu využití pasivních tepelných zisků v budově, například ze slunečního záření. Základem energeticky úsporné stavby jsou kvalitní materiály, výborná izolace, vzduchotěsnost a větrání, které zajistí přísun čerstvého a čistého vzduchu. Pasivní domy zkrátka nabízí vysoký komfort bydlení s nízkými náklady na vytápění. Vytvořit je umíme jak z novostaveb, tak i ze stávajících objektů jejich rekonstrukcí a revitalizací.

Chcete pasivní dům? Obraťte se na nás


INTOZA je zárukou kvalitních služeb

Nabízíme služby, které oceňují i ti nejnáročnější klienti. Vypracujeme projektové dokumentace, postaráme se o vyřízení žádosti o dotace v rámci vhodného dotačního titulu a nabízíme i mnohé další služby. Nakonec zajistíme realizaci novostaveb i rekonstrukci budov v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Naše dlouhodobé zkušenosti a spolehliví pracovníci jsou garancí kvalitních služeb.

Nabízíme služby od návrhu až po realizaci stavbyVydáno 28.07.2016
75 Zhlédnutí
Topováno 09.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jak dostat do školních tříd čerstvý vzduch?

Jak dostat do školních tříd čerstvý vzduch?
Zdravé prostředí je pro děti základem zdravého vývinu. Platí to i v případě čerstvého vzduchu, kterého je právě ve školních třídách nedostatek a je střediskem škodlivin, které děti musí dýchat. Že děti nedýchají ve třídách zdravý vzduch, prokázalo i měření zdravotního ústavu Břetislav Lapisz. S ...

Dny pasivních domů 2014: v České republice byl otevřen rekordní počet objektů

Dny pasivních domů 2014: v České republice byl otevřen rekordní počet objektů
Ve dnech 7. – 9. 11. 2014 měli zájemci o úsporné bydlení unikátní možnost pobavit se s majiteli pasivních domů o všem, co je z pohledu jak investora, tak uživatele takovéhoto domu zajímá. Proběhnul totiž 11. ročník mezinárodní akce Dny pasivních domů 2014 a v rámci této akce bylo v Česku otevřeno ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INTOZA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTOZA s.r.o.
www.intoza.cz
Adresa

Adresa

Varšavská 1589/110
Ostrava - Hulváky 709 00

intoza@intoza.cz
+420 596 100 300


Najdete nás také zde:

Facebookwww.vzduchotechnika-ostrava.czARES
captcha