Lístkové systémy, turnikety – NESSY Hradec Králové

NESSY, spol. s r.o. Odbavovací systémy, turnikety

Lístkové systémy, turnikety – NESSY Hradec Králové

Elektronická vstupenka pro ZOO Praha: konec dlouhým frontám i papírovým vstupenkám

Dlouhé fronty a tisíce papírových vstupenek, které skončí v lepším případě v odpadkovém koši, anebo rovnou na zemi. Tomu může být v ZOO Praha brzy konec. Návštěvníci nyní mohou využít novinku a koupit si jednorázovou elektronickou vstupenku, kterou zahrada připravila ve spolupráci s firmou NESSY, spol. s r.o.

V ZOO Praha už nemusíte stát dlouhé fronty. Kupte si elektronickou vstupenku rychle a pohodlně na e-shopu.

Vstupenka do ZOO v e-mailu okamžitě k použití

Firma NESSY se specializuje na turnikety, pokladní a šatní zámkové systémy pro sportovní i kulturní zařízení a nabízí také parkovací systémy a zařízení parkovišť. Nyní pro ZOO Praha připravila elektronickou vstupenku, která urychlí a zpříjemní vstup do zahrady.

Elektronickou vstupenku zakoupíte pohodlně a rychle v e-shopu ZOO Praha. Vybrat si můžete z pěti variant, stejně jako je tomu u tradičních papírových vstupenek. Po zaplacení online platbou dorazí jednorázová elektronická vstupenka přímo na váš e-mail, a to do několika minut. Je okamžitě dostupná, využít ji můžete hned a má platnost na jeden rok od data zakoupení.

NESSY a ZOO Praha: elektronická vstupenka


Konec papírových vstupenek i čekání ve frontách

Elektronická vstupenka má oproti klasické vstupence mnoho výhod. Zaručí například návštěvníkům ZOO Praha plynulejší vstup do areálu zahrady, bez čekání v dlouhých frontách u pokladen na zakoupení vstupenky. Výhodou elektronické vstupenky také je, že ji lze použít rovnou z chytrého telefonu. Není tak potřeba tisknout velké množství klasických vstupenek. Pokud ale dáváte přednost papírové vstupence před tou v mobilním zařízení, můžete si vstupenku z e-mailu v pohodlí domova vytisknout a kód přiložit u vstupu ke speciální čtečce na turniketu.

Lepší než klasická vstupenka do ZOOVydáno 28.07.2016
301 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní technika šetří čas i finance

Moderní technika šetří čas i finance
Díky moderním turniketům a automatickým závorám se velice zrychlilo odbavení přicházejících nebo odcházejících návštěvníků různých veřejných budov nebo parkovišť. Pro potřeby akcí příležitostných je možné instalovat mobilní odbavovací systém.

Vstupní a zabezpečovací systémy zajistí firma Nessy spol. s.r.o.

Vstupní a zabezpečovací systémy zajistí firma Nessy spol. s.r.o.
Turnikety, pokladní systémy, elektronické šatní zámkové systémy a parkovací systémy. Všechny tyto obory spadají do jejich náplně práce. Zaměřují se na samotný prodej, ale i instalaci a následný servis těchto zařízení. Přizpůsobte se i vy moderní době.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NESSY, spol. s r.o. Odbavovací systémy, turnikety
WEBOVÁ STRÁNKA
NESSY, spol. s r.o.
www.nessy.cz
Adresa

Adresa

Farářství 91/2
Hradec Králové 500 02

info@nessy.cz
+420 495 212 004


Najdete nás také zde:

ARES
captcha