Kameny Opava: ozdobné kameny pro každou zahradu

Máte krásnou zahradu, ale stále jí něco chybí? Vyzkoušejte zahradní kameny. Široký výběr okrasného kameniva naleznete u firmy Kameny Opava v Kravařích. Nabízíme ozdobné kameny na zahradu, okrasné prvky a dekorace zahrad, ze kterých si vybere každý.

zahradní a okrasné kameny

Kameny na okrasu i stavbu

Na zahradu samozřejmě patří květiny, stromy a keře, avšak nezastupitelné místo zde má i kámen. Zahradě dodá atmosféru a ozdobí ji. Ozdobné kameny mohou esteticky propojit dům se zahradou, efektní je jejich použití spolu s vodou, ať už ve formě jezírka, nebo potůčku.

Zahradní kameny a okrasné kamenné drtě jsou vhodné nejen pro dekorativní účely, ale i jako funkční prvek na zahrady, skalky, chodníky a další zpevněné plochy. Využijete je i k obsypání keřů a rostlin tak, aby kolem nich nerostl nežádoucí plevel.

Zahradní kameny mají nespočet využití


Zahradní kameny všeho druhu

Kámen je přírodní a originální prvek, který se bude vyjímat v každé zahradě. Důležité je, aby kameny na zahradu zapadly a působily v ní, jako že už tu jsou odjakživa. Roli tak hraje třeba správná volba barvy kamene i jeho typu. Zatímco valouny a oblázky se hodí k vodě, na skalku jsou vhodné členité kameny a podobně. Náš profesionální tým vám s výběrem ideálního kamene ochotně pomůže a poradí.

Z naší široké nabídky okrasného kameniva si vybere každý. Prodáváme břidlici, mramor, kvarcit či vápenec, nabízíme také okrasné kačírky nebo solitérní kameny, které se mohou stát krásnou dominantou vaší zahrady. Pořídíte u nás žulovou dlažbu nebo kostky, nášlapy a mnohé další. Zaručujeme kvalitu všech služeb za přijatelné ceny. To vše pro zákazníky z okolí města Opava.

Široký výběr kamenů pro každou zahraduVydáno 28.07.2016
2858 Zhlédnutí
Topováno 28.07.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kámen na zahradu nepotřebujete, ale chcete! Proč?

Kámen na zahradu nepotřebujete, ale chcete! Proč?
Proč kámen? Kámen na zahradu nepotřebujete, ale chcete! Kámen je zdroj energie a síly. Zahrada je krásná, když je plná stromů a keřů, avšak kámen jí dodává zvláštní atmosféru a energii. Můžete pomocí kamenů vytvořit úžasná zákoutí, doplnit ji o zajímavé prvky. Jen si představte mít například ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kameny Opava Anna Trebuláková
WEBOVÁ STRÁNKA
Kameny Opava
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Hanůvka 3
Kravaře 747 21

zingera@seznam.cz
+420 603 281 079


Najdete nás také zde:

ARES
captcha