Střechy na klíč spolehlivě a pro každého od FRANKIE Zábřeh

Střecha je základ domu. Pokud není v pořádku střešní krytina, pak může docházet k zatékání vody do domu a k jeho ničení. S tím, abyste měli střechu vždy v pořádku, vám pomůže společnost FRANKIE Zábřeh zajišťující střechy na klíč.

Střechy na klíč od firmy FRANKIE Zábřeh

Nabízíme střechy na klíč komplexně a rychle

Máte problémy se střechou? Trápí vás protékající voda nebo nevyhovující stav střešní krytiny? Pak se obraťte na společnost FRANKIE. Jsme moderní a dynamická firma, která se neustále rozvíjí a vzdělává v oblasti střešních krytin.

Naší velkou výhodou je komplexnost. Zajišťujeme totiž nejen dodávku střešní krytiny, ale také klempířské a tesařské práce. Nabízíme kompletní střechy na klíč a celým procesem vás provedeme od výběru střešní krytiny až po předání hotové střechy. Kromě toho provádíme také potřebné střešní nástavby a hydroizolace.

Podívejte se, jak mohou střechy na klíč vypadat


Střechy na klíč pro rodinné domy i rozlehlé sklady

Nepotřebujete kompletní výměnu střechy, ale pouze její malou rekonstrukci? Pak pamatujte, že FRANKIE se zabývá i drobnými opravami střech. Nabízíme klempířské a zednické práce, nátěry, střešní nástavby a konstrukce, bednění a laťování střešní pokrývky nebo její oplechování. Zajišťujeme tedy vše od komplexní střechy na klíč, až po drobnou instalaci hromosvodu nebo renovaci krovů. Proto dopřejte vašemu domu tu nejlepší službu a zmodernizujte vaši střechu. Protože střecha je základ, a odborníci ze společnosti FRANKIE to dobře ví!

Střechy na klíč Zábřeh – navštivte nás!Vydáno 29.07.2016
166 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FRANKIE spol. s r.o. www.frankiesro.cz
WEBOVÁ STRÁNKA
FRANKIE spol. s r.o.
frankiesro.cz
Adresa

Adresa

Na Křtaltě 37a
Zábřeh 789 01

frankie-zabreh@seznam.cz
+420 583 414 584


Najdete nás také zde:

ARES
captcha