COMHEALTH, s.r.o.
Onemocnění hlasu Praha
Vestibulární vyšetření od COMHEALTH při neurologických potížích

Máte problémy s rovnováhou nebo míváte často závratě a cítíte se malátní a slabí? Pak se může jednat o některou z poruch neurologické soustavy. Takové stavy by člověk rozhodně neměl podceňovat a pro identifikování příčiny by měl vyhledat odbornou pomoc. Tu nově nabízí Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny - COMHEALTH, které zajišťuje mimo jiné vestibulární vyšetření.

Na vestibulární vyšetření jedině do špičkového zdravotnického centra COMHEALTH

COMHEALTH nenabízí jen vestibulární vyšetření

COMHEALTH je nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na léčbu a prevenci poruch hlasu, řeči a sluchu. V našem týmu najdete odborníky, jejichž přáním a úkolem je maximálně spokojený klient. Nabízíme nejrůznější zdravotnické služby, jako jsou lymfatické drenáže, logopedie, audiologie nebo nejrůznější profesionální masáže. A nově také nabízíme vestibulární vyšetření, která našim klientům může pomoci od nepříjemných neurologických potíží.

Podívejte se, jak vypadá vestibulární vyšetření


Vestibulární vyšetření rychle a bez bolesti

Vestibulární vyšetření, které provádějí naši odborníci, v sobě zahrnuje několik kroků. Nejprve prohlédneme váš neurologický systém a rovnovážné ústrojí, poté prověříme poruchu rovnováhy a dojde samozřejmě také na vyšetření sluchového ústrojí se zaměřením na náhlé poruchy sluchu jako je hučení nebo pískání v uších.

Naši profesionálové se poté vynasnaží najít s vámi vhodné řešení. To může spočívat jak ve fyzické, tak psychické pomoci. Vždy ale platí, že prevence by se neměla podceňovat. Pokud vás tedy trápí některá z neurologických potíží, na nic nečekejte a včas se objednejte na vestibulární vyšetření buď telefonicky, nebo e-mailem. Na služby centra COMHEALTH se můžete spolehnout.

Objednejte se na vestibulární vyšetření
FIREMNÍ ČLÁNKY


Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.

Vydáno 14.06.2017
Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

Poruchy sluchu, vady řeči i hlasu léčíme u dětí i dospělých

Poruchy sluchu, hlasu a nejrůznější vady řeči jsou u lidí v české populaci běžnější než by se na první pohled mohlo zdát. Trpíte podobnými problémy i vy? Ani poruchy sluchu nebo poruchy řeči vás v běžném životě nemusí omezovat, stačí se včas zaměřit na jejich léčbu a nepodcenit preventivní péči. A přesně to je úkol společnosti COMHEALTH. Naše nestátní zdravotnické zařízení klade důraz především na prevenci a léčbu poruch hlasu, řeči a sluchových vad, nabízíme ale i poradenství hlasovým profesionálům a kompletní služby pro regeneraci vašeho těla.

Vydáno 25.08.2015
Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8

Vady řeči, hlasu, sluchu a další obtíže vyléčí na klinice COMHEALTH – Praha 8

Nestátní zdravotnické zařízení COMHEALTH, s.r.o. na Praze 8 provádí komplexní diagnostiku poruch hlasu, řeči, a sluchu, a zabývá se preventivní i terapeutickou péčí o pacienty s těmito obtížemi. Příjemné prostředí, nejmodernější technické vybavení a vysoce profesionální sympatický personál se postará o to, abyste odcházeli nejen zdraví, ale i spokojení se všemi službami.

Vydáno 21.06.2014Vydáno 02.08.2016
467 Zhlédnutí

Foniatrie, audiologie, logopedie

Foniatrie, audiologie, logopedie

Foniatrie – léčba poruch a vad hlasu, sluchu, řeči, audiologie, logopedie

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení

Rehabilitace, Vojtova metoda, skupinová cvičení pro děti i dospělé

Masáže

Masáže

Thajské masáže, REIKI, havajská masáž, regenerační masáž, lymfodrenáž, baňkování