S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS

Potřebujete poradit a pomoci s registrací chemikálií podle nařízení REACH? Nevíte, jak splnit veškeré požadavky nařízení? Obraťte se na Výzkumný ústav organických syntéz, VÚOS, a.s.. Máme bohaté zkušenosti v oboru toxikologie a analytiky, takže vám poradíme ve všech fázích registrace podle legislativy REACH.

s nařízením REACH si víme rady

Co je nařízení REACH?

Nařízení REACH je zkratka pro chemickou politiku Evropské unie platnou od roku 2007. Všechny chemické látky vyráběné v unii musí být registrovány, což upravuje právě nařízení REACH. Abychom vám splnění nařízení usnadnili, nabízíme v této oblasti své expertní služby.

Postaráme se o veškeré papírování, vyřízení dokumentace i o finální testování chemických látek. Testujeme léčiva a zdravotnické prostředky, pesticidy a průmyslové chemikálie. Zajistíme identifikaci látky podle nařízení REACH, fyzikálně chemické testy, toxikologické a ekotoxikologické testy.

Testování chemických látek a registrace podle nařízení REACH


VÚOS – kvalitní služby v oblasti nařízení REACH

Analytické rozbory a toxikologické testování výrobků a složek životního prostředí jsou obory, na které se specializujeme. Proto jsme připraveni pomoci zákazníkům ve všech fázích registrace dle nařízení REACH. Zárukou kvality našich služeb jsou dlouhodobé zkušenosti v oblasti toxikologie, ekotoxikologie a analytiky, ale také vlastní testovací kapacity, know-how ve stanovení vlastností látek i zkušenosti se zpracováním registrační dokumentace.

Neváhejte se na nás obrátit. Služby nabízíme českým i zahraničním chemickým firmám.

S nařízením REACH si víme rady!Vydáno 02.08.2016
151 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VÚOS, a.s. výzkumný ústav organických syntéz
WEBOVÁ STRÁNKA
VÚOS, a.s.
vuos.com
Adresa

Adresa

Rybitví 296
Rybitví 533 54

katerina.karanska@vuos.com
+420 724 400 549


Najdete nás také zde:

ARES
captcha