VÚOS, a.s.
výzkumný ústav organických syntézS registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS

Potřebujete poradit a pomoci s registrací chemikálií podle nařízení REACH? Nevíte, jak splnit veškeré požadavky nařízení? Obraťte se na Výzkumný ústav organických syntéz, VÚOS, a.s.. Máme bohaté zkušenosti v oboru toxikologie a analytiky, takže vám poradíme ve všech fázích registrace podle legislativy REACH.

s nařízením REACH si víme rady

Co je nařízení REACH?

Nařízení REACH je zkratka pro chemickou politiku Evropské unie platnou od roku 2007. Všechny chemické látky vyráběné v unii musí být registrovány, což upravuje právě nařízení REACH. Abychom vám splnění nařízení usnadnili, nabízíme v této oblasti své expertní služby.

Postaráme se o veškeré papírování, vyřízení dokumentace i o finální testování chemických látek. Testujeme léčiva a zdravotnické prostředky, pesticidy a průmyslové chemikálie. Zajistíme identifikaci látky podle nařízení REACH, fyzikálně chemické testy, toxikologické a ekotoxikologické testy.

Testování chemických látek a registrace podle nařízení REACH


VÚOS – kvalitní služby v oblasti nařízení REACH

Analytické rozbory a toxikologické testování výrobků a složek životního prostředí jsou obory, na které se specializujeme. Proto jsme připraveni pomoci zákazníkům ve všech fázích registrace dle nařízení REACH. Zárukou kvality našich služeb jsou dlouhodobé zkušenosti v oblasti toxikologie, ekotoxikologie a analytiky, ale také vlastní testovací kapacity, know-how ve stanovení vlastností látek i zkušenosti se zpracováním registrační dokumentace.

Neváhejte se na nás obrátit. Služby nabízíme českým i zahraničním chemickým firmám.

S nařízením REACH si víme rady!

Vydáno 02.08.2016
147 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2017