Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Strojírenská výroba převodovek Hradec Králové – převodovky jednostupňové a dvoustupňové

Strojírna Kukleny spol.s r.o.Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a mnohé další. Zajišťujeme také montážní a servisní činnosti.

Strojírna Kukleny nabízí zakázkovou výrobu strojů i jejich součástí.

Převodovky i lineární pohony - zakázková výroba dle potřeb zákazníka

Strojírna Kukleny disponuje univerzálním vybavením pro obrábění a zámečnické práce. Máme také vlastní konstrukční kapacity a samozřejmostí jsou kvalifikovaní pracovníci ve všech strojírenských oborech. Díky tomu vyřešíme jakýkoliv úkol a vyrobíme stroje na zakázku podle potřeb zákazníka.

Zakázková výroba strojů


Strojírenská výroba i montáž dveří a vrat

Ať už potřebujete nejrůznější součásti strojů, jejich výroba pro nás není problém. Specializujeme se na strojírenskou výrobu a nabízíme třeba pomaluběžné excentrické převodovky s vysokými převodovými poměry, malými rozměry a malým počtem součástí. Dále u nás například pořídíte zubová nerezová čerpadla, která se používají v potravinářském průmyslu k čerpání řídkých i zahuštěných kapalin z nádrží nad úrovní čerpadla.

Kromě výroby strojů se zabýváme také dodávkou a montáží dveřních a vratových systémů. Nabízíme garážová vrata ve výklopném nebo sekčním provedení, dodáváme je také s elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Vyberete si u nás, ať už požadujete výklopná, rolovací, sekční či skládací vrata. Nabízíme také posuvné a křídlové brány.

Převodovky, lineární pohony i čerpadla
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.

Vydáno 10.05.2017
Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Potravinářský průmysl už se v dnešní době neobejde bez technických pomůcek, které práci urychlí a zjednoduší. Zejména masná a mlékárenská výroba je mnohdy přímo závislá na strojích, bez nichž by byla produkce buď úplně nemožná, nebo příliš pomalá a neefektivní.

Vydáno 28.05.2018Vydáno 03.08.2016
289 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2020