Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Strojírna Kukleny spol.s r.o.Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a mnohé další. Zajišťujeme také montážní a servisní činnosti.

Strojírna Kukleny nabízí zakázkovou výrobu strojů i jejich součástí.

Převodovky i lineární pohony - zakázková výroba dle potřeb zákazníka

Strojírna Kukleny disponuje univerzálním vybavením pro obrábění a zámečnické práce. Máme také vlastní konstrukční kapacity a samozřejmostí jsou kvalifikovaní pracovníci ve všech strojírenských oborech. Díky tomu vyřešíme jakýkoliv úkol a vyrobíme stroje na zakázku podle potřeb zákazníka.

Zakázková výroba strojů


Strojírenská výroba i montáž dveří a vrat

Ať už potřebujete nejrůznější součásti strojů, jejich výroba pro nás není problém. Specializujeme se na strojírenskou výrobu a nabízíme třeba pomaluběžné excentrické převodovky s vysokými převodovými poměry, malými rozměry a malým počtem součástí. Dále u nás například pořídíte zubová nerezová čerpadla, která se používají v potravinářském průmyslu k čerpání řídkých i zahuštěných kapalin z nádrží nad úrovní čerpadla.

Kromě výroby strojů se zabýváme také dodávkou a montáží dveřních a vratových systémů. Nabízíme garážová vrata ve výklopném nebo sekčním provedení, dodáváme je také s elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Vyberete si u nás, ať už požadujete výklopná, rolovací, sekční či skládací vrata. Nabízíme také posuvné a křídlové brány.

Převodovky, lineární pohony i čerpadla
FIREMNÍ ČLÁNKY


Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Zubová nerezová čerpadla dvojího typu od firmy strojírny Kukleny spol. s.r.o.

Čerpadla se využívají především v potravinářském průmyslu. Společnost strojírny Kukleny nabízí dvojí provedení těchto čerpadel. Vyrábějí se v typových řadách ZMK a ZC. Tyto produkty mohou být dodány s elektromotorem nebo variátorem pro plynulou regulaci výkonu a to u všech typů zařízení. Variátor může být nahrazen frekvenčním měničem.

Vydáno 10.05.2017
Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Stroje pro mlékárenský a masný průmysl

Potravinářský průmysl už se v dnešní době neobejde bez technických pomůcek, které práci urychlí a zjednoduší. Zejména masná a mlékárenská výroba je mnohdy přímo závislá na strojích, bez nichž by byla produkce buď úplně nemožná, nebo příliš pomalá a neefektivní.

Vydáno 28.05.2018Vydáno 03.08.2016
276 Zhlédnutí
Topováno 09.08.2020