Základní a opakovaná školení pracovníků Rakovník -  nové poznatky a předpisy

Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník

Základní a opakovaná školení pracovníků Rakovník - nové poznatky a předpisy

Dvacetjedna let ve vzdělávání dospělých letos slaví Vzdělávací středisko Horizont

Vzdělávání dospělých je velmi důležité, zejména u zaměstnanců pracujících s nejrůznějšími stroji. Používají se stále novější technologie a je třeba s vývojem neustále držet krok. Vzdělávací kurzy pro práci s nejrůznějšími stroji nabízí už dvacet let Vzdělávací středisko Horizont Nové Strašecí. Zaškolíme pracovníky i celé firmy a organizace v různých oblastech, aby zaměstnanci mohli vykovávat kvalitně a bezpečně práci na svěřených strojích.

Vzdělávací středisko Nové Strašecí

Dlouhodobé zkušenosti jsou zárukou naší kvality

Ačkoli prvopočátky našeho školicího střediska lze datovat do roku 1965, vzdělávací středisko Jan Šlegr, Vzdělávací středisko Horizont tak, jak jej známe dnes, funguje od roku 1996. Letos tak slavíme dvacet let na poli vzdělávání dospělých. Za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti školení pracovníků v různých oborech, takže dokážeme nabídnout potřebnou kvalitu, spolehlivost i seriózní jednání. To vše za dobré ceny.

Kvalitní služby ve vzdělávání dospělých nabízíme už dvacet let


Vyberte si z bohaté nabídky vzdělávacích kurzů

Vzdělávací středisko Horizont Nové Strašecí nabízí školení, vzdělávací a rekvalifikační kurzy v celém okrese Rakovník. Naše vzdělávací kurzy se zaměřují zejména na obsluhu nejrůznějších zemních strojů, motorových vozíků, pracovních plošin, motorových pil a křovinořezů, sklízecí mlátičky. Dále školíme na lešenáře, řidiče motorových vysokozdvižných vozíků, jeřábníky všech druhů jeřábů i vazače břemen.

Poskytujeme také poradenské služby a provádíme revize stavebních i zemních strojů, zdvihacích zařízení a vysokozdvižných vozíků. Dle možností zajistíme kurz nebo přezkoušení ve vašich prostorách.

Vzdělávací středisko Nové StrašecíVydáno 13.09.2016
89 Zhlédnutí
Topováno 31.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Šlegr
www.kurzyhorizont.cz
Adresa

Adresa

Sportovní 709
Nové Strašecí 271 01

info@kurzyhorizont.cz
+420 313 573 114


Najdete nás také zde:

ARES
captcha