Snadné a efektivní čištění vody zajistí SOKOFLOK

Úprava vody a její čištění je nezbytnou součástí všech oblastí lidské činnosti. Čistá voda je potřeba nejen v potravinářském, chemickém i textilním průmyslu, ale také v domácnostech, zkrátka všude. Čištění vody usnadní produkty od firmy SOKOFLOK. Nabízíme chemické látky, které vodu snadno vyčistí a upraví.

SOKOFLOK: čistá voda snadno a účinně

Vločkovací činidla pro dokonale čistou vodu

K čištění vody v různých nejen průmyslových odvětvích dodáváme vysoce účinné organické flokulanty a koagulanty, ale i jiné speciální chemikálie pro úpravu vody. Flokulanty jsou vločkovací činidla, která slouží k přesnému oddělení pevných látek z kapaliny. Působí jako sběrače nejrůznějších částic, kterých chceme vodu zbavit, a nabalují je k sobě do velkých vloček. Tím se výrazně zlepšuje a urychluje jejich oddělování od kapaliny, úprava vody je díky nim také méně nákladná.

Zajistíme čištění a úpravu vody


Čistá voda pro každou oblast lidské činnosti

Námi nabízené koagulanty a flokulanty pokrývají nejširší škálu možného použití v procesu čištění odpadních vod. Lze je využít v rámci předčištění, snížení látkového zatížení, podpory sedimentace, zahuštění a odvodnění kalu. Díky koagulantům a flokulantům je možná také úprava vody na pitnou. Dodáváme také prostředky potlačující projevy pěnění či tvorbu inkrustů, ale také prostředky upravující viskozitu, čerpatelnost a další vlastnosti suspenzí.

Naše produkty najdou uplatnění v různých průmyslových odvětvích, ale i v čištění zemědělských nebo odpadních komunálních vod. Spolehněte se na nás a zajistěte si dokonale čistou vodu.

SOKOFLOK: čistá voda snadno a účinněVydáno 04.08.2016
143 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dodavatel vysoce účinných speciálních chemikálií pro kvalitu vody

Dodavatel vysoce účinných speciálních chemikálií pro kvalitu vody
Ptáte se, jak pečovat o vodu a zajistit její kvalitu a čistotu v domácnostech i v průmyslových odvětvích? K tomu, abychom mohli používat kvalitní a čistou vodu, jsou potřebné kupodivu chemické látky. Látky, které zajistí její čistotu a potřebnou úpravu do stavu, aby mohla být používána a neškodila ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SOKOFLOK, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SOKOFLOK, s.r.o.
www.sokoflok.cz
Adresa

Adresa

Tovární 1362
Sokolov 356 01

sokoflok@sokoflok.cz
+420 352 350 711


Najdete nás také zde:

ARES
captcha