Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Pack Shop Brno
e-shop obaly a krabice
BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

Hledáte způsob uchování vína či ovocné šťávy tak, aby uložený obsah vydržel čerstvý po dlouhou dobu? Současně vyžadujete komfortní a šetrné skladování a jednoduchou manipulaci? Všechny tyto požadavky splňují papírové obaly, přímo určené pro skladování vína a moštu – BAG-in-BOXy. Na trhu je rovněž k dispozici nová varianta balení BAG-in-BOXů, a to Pouch-Up odnosný vak, který je samostatně stojící bez použití kartonového obalu a disponuje integrovanou výpustí.

BAG-in-BOX – papírový obal, který má šťávu

Papírový obal a ještě něco navíc

Papírové obaly se pro přepravu a skladování všeho možného používají od nepaměti. Ve speciálním provedení lze papírové obaly použít i pro přepravu a skladování tekutin. Takové obaly však musí mít ještě „něco“ navíc – výměnný kvalitní polyetylenový vak s ovladatelným výpustným ventilem, který zajistí čerstvost uloženého nápoje. Takovým obalům se říká BAG-in-BOXy, které byly vynalezeny již v roce 1955. Dnes však dosáhly technologické dokonalosti a vyspělosti a jsou kvalitní, cenově dostupnou a efektivní metodou pro snadnou přepravu, plnění a nalévání vína a moštů. Novinkou na trhu jsou Pouch-Up odnosné vaky, které stojí samostatně a nepotřebují kartonový obal.

Obaly na víno a nápoje: systém Bag-in-Box


BAG-in-BOX na víno i na šťávu

Zmiňované papírové obaly s výměnnými vaky jsou přímo určeny pro plnění vínem, šťávou či moštem. Právě z toho důvodu jsou samotné vaky vybaveny ventilem – pípou, díky které lze uloženou tekutinu jednoduše vypouštět. Pípa umožní postupné vypouštění bez přístupu vzduchu, takže nemůže docházet ke kažení nápoje. Výpustný ventil je navíc vybaven pojistkou, která zabrání nechtěnému úniku vína či moštu. Po odstranění této pojistky lze s pípou jednoduše manipulovat.


Polyetylenové vaky zajistí dlouhou trvanlivost tekutiny

Hlavní předností BAG-in-BOXů je schopnost udržet víno i mošt dlouhou dobu bez ztráty kvality. Tuto vlastnost zajišťují již několikrát zmiňované vaky, které jsou vícevrstvé a vytváří tak dokonalou vzduchovou bariéru. Vrstvy zamezí kontaktu obsahu se vzduchem, nedochází tak k jeho oxidaci. Ke ztrátě kvality nedochází ani při odjištění ventilu. Obsah lze z papírového obalu na víno nalévat postupně i několik dní, pomocí speciální konstrukce pípy a schopnosti smršťování vaku se dovnitř nedostane žádný vzduch. Odnosné vaky Puch-Up vynikají stejnými vlastnostmi, liší se především typem konstrukce obalu.


Jednoduché plnění papírových obalů

Díky tomu, že jsou vaky odnímatelné, je jejich plnění vskutku jednoduché a intuitivní. Je také třeba upozornit, že vaky jsou až do naplnění uzavřeny a jsou tak naprosto sterilní. Proces plnění je jednoduchý. Stačí vytáhnout výpustný ventil z první pozice, otvorem naplnit a poté ventil nasadit a zamáčknout do konečné pozice. BAG-in-BOX na víno či na mošt je tak za několik vteřin naplněný a připravený k další manipulaci a k samotnému nalévání.


Výroba papírových obalů různých velikostí

Výroba papírových obalů na víno, šťávu a mošt je prováděna v několika různých velikostech podle preferencí a požadavků klienta. Krabice i sáčky jsou dostupné v provedení 3, 5 a 10 litrů. Pouch-Up odnosné vaky Pouch-Up disponují objemem 3 litrů. Výroba papírových obalů na víno a mošt je stále vyhledávanější, důkazem toho je i velký zájem o BAG-in-BOXY v internetovém obchodě packshop.cz. Ten se výrobou a prodejem papírových obalů včetně BAG-in-BOXů na víno a mošt zabývá.


Nový odnosný vak Pouch-Up bez kartonového obalu

Na přání mnoha klientů byl do nabídky zařazen nový odnosný vak, určený pro plnění moštu i vína. Je navržen tak, aby byl funkční bez použití kartonového obalu. Díky svému tvaru vyniká svou samonosností, integrovaný kohoutek Vitop zajišťuje snadné a bezpečné nalévání tekutin. Zákazník si vybírá ze dvou grafických motivů, jeden odpovídá uchování vína, druhý uchování moštu. Pouch-Up odnosný vak je zkonstruován tak, aby byl lehký, nerozbitný, ekologický a dobře vypadající.

Využijte všech předností papírových obalů, které mají šťávu. Ve srovnání s běžně užívanými skleněnými lahvemi jsou cenově dostupnější a víno i mošt při otevření vydrží delší dobu. Díky nepřístupnosti vzduchu a sterilnosti vaků je dosaženo maximální možné trvanlivosti.

Výroba papírových obalů na víno a nápojeVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.packshop.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Kvalitní a dokonale propracované obaly BAG-IN BOX nejen, že uchovají každou tekutinu v původním stavu po dlouhou dobu, ale také uspoří náklady při skladování a dopravě. Pro tyto své vlastnosti se uplatňují například při uskladnění vín.

Vydáno 25.03.2019
Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Nejlepším řešením pro vinaře a vinotéky je nejnovější obal Bag in box na 20 litrů, který vyhovuje aktuálním zákonným podmínkám

Obáváte se ve svém podnikání uschovávání a ukládání tekutin? Všechny starosti v tomto ohledu hoďte za hlavu, protože skladování nebylo nikdy jednodušší. S naším novým obalem to zvládnete hravě! Navíc odpovídá i zákonným normám.

Vydáno 27.06.2017
Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Potřebujete bezpečně přepravit zboží různého charakteru, zabalit dárek do reprezentativní podoby nebo uchovat potraviny či lahve? Špičkou na trhu v oblasti obalového materiálu je firma Pack Shop, která se zabývá prodejem a distribucí obalů, krabic i fixačních materiálů všeho druhu. Nabízí veškerý sortiment, který budete pro bezpečné i reprezentativní balení potřebovat.

Vydáno 06.06.2016Vydáno 05.08.2016
1982 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2018

Bag-in-box systémy

Bag-in-box systémy

Bag-in-box je praktické řešení pro balení, převoz a uchování tekutin

Pivoboxy

Pivoboxy

Darujte pivo stylově a prakticky díky pivoboxům od výrobce Pack Shop Brno

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny

Kartonové obaly na potraviny, krabice na dorty a cukroví, přenosné paletky