Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.

V listopadu 2016 společnost Auto Viki a.s. oslavila patnácté výročí svého vzniku. Byla to dlouhá cesta, motivovaná neutuchající snahou vytvořit silnou a kvalitní společnost poskytující dokonalé služby svým zákazníků, majitelům a uživatelům vozidel Ford.

Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford

Zkušený personál, kvalitní služby a mnoho spokojených zákazníků - to je Auto Viki a.s.

Od samotného vzniku společnost investovala nemalé prostředky do prodejního a servisního zázemí tak, aby vytvořila podmínky na nejvyšší možné úrovni pro poskytování kvalitních služeb. Prodejní i servisní týmy jsou pravidelně a intenzivně školeni v poskytování té nejlepší péče našim klientům.
V průběhu těchto patnácti let společnost získala za svou činnost řadu ocenění, a to jak od svých zákazníků, tak i ze strany dovozce.

Prodali jsme již tisíce vozidel a máme s jejich konfigurací, výběrem z široké palety možností, příslušenství a specifikací letité zkušenosti. Náš zkušený personál a zdravé finanční zázemí jsou zárukou, že budete při nákupu vozidla v naší společnosti plně spokojeni.

Víme, že kvalita, čas a cena jsou pro naše zákazníky klíčové pomy. Proto všichni naši zaměstnanci jsou motivováni tak, aby pro naše klienty vytvářeli ty nejlepší možné podmínky.


Poprodejní servis a kvalitní náhradní díly značky Motorcraft pro každého

Je bohužel rozšířená domněnka, že poprodejní služby autorizovaného servisu si nemohou dovolit majitelé starších vozidel. Velmi často se tito rozhodují podle deklarované nízké hodinové sazby neautorizovaných servisů, přičemž neuvažují o tom, že oprava bude trvat déle, jak bude asi kvalitní, když ji provádí neškolení mechanici a jak kvalitní ND jim při opravě budou namontovány.
Právě pro tyto klienty máme připravenu speciální zvýhodněné podmínky a náhradní díly značky Motorcraft dodávané a podporované výrobcem vozidla.
Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontaktujte nás, rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autoviki.cz/

Vydáno 08.08.2016
294 Zhlédnutí
Topováno 02.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Specializované Transit centrum Zlín

Specializované Transit centrum Zlín
Specializované a prodejní místo užitkových vozidel poskytuje zákazníkům široký sortiment služeb, o který se starají kvalifikovaní specialisté, kteří vám pomůžou nejen s výběrem, ale zajistí také servis a poradenství. Veškeré služby v této oblasti poskytuje Transit centrum firmy Auto Viki a.s. se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Viki a.s. Autorizovaný partner Ford
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Viki a.s.
autoviki.cz
Adresa

Adresa

Třída Tomáše Bati 415
Zlín-Louky 763 02

sale@autoviki.cz
+420 739 646 953


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha