Leštění, lapování, laserové navařování Praha

NOVAPAX CZ s.r.o.
Opracování povrchů Praha
Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Navařovací lasery a mikronavařovací TIG přístroje na opravu forem, gravírovací lasery

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem

Služby v oblasti mikronavařování a laserového gravírování

Služby v oblasti mikronavařování a laserového gravírování

Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírování


Dodávka zařízení pro laserové čištění kovů

Průmyslové díly a součásti často vyžadují očištění materiálu od rzi, oleje, laku, maziva či zbytků z výroby. Nejdokonalejším technologickým řešením čištění kovů je laserové čištění, které z hlediska kvality výrazně předčí jiné metody čištění. Laserové čištění je rovněž vhodné pro čištění chemicky leptaných desénů, zrcadlových lesků nebo kamene. Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se zabývá prodejem laserů pro čištění a doplní vaše technologické zázemí o další výkonný a užitečný přístroj, nezbytný v mnoha průmyslových odvětvích.

laserové čištění, Praha

Kompaktní a výkonné lasery pro čištění

V současné době nabízí společnost NOVAPAX CZ pevnolátkové diodově čerpané lasery středního výkonu od výrobce CleanLASER. K dispozici jsou konkrétně modely ze série CL. Používání laserů tohoto typu přináší šetrné čištění různých materiálů. Zařízení vydává krátké laserové pulzy dostatečného výkonu, díky kterým provádí čištění kovů bez jakéhokoliv poškození a degradování materiálu a současně při vzniku minimálního množství emisí. Diodově čerpané lasery pro čištění vynikají kompaktními rozměry, výkonem v pulzu až 400 kW i jednoduchým ovládáním. Lasery jsou k dispozici v mobilním či stacionárním provedení a umožňují jednoduchou integraci do výrobních linek. Laserové zařízení pro čištění kovů je vybaveno integrovaným chlazením a flexibilním optickým vláknem pro vedení svazku, které může být dlouhé až 10 metrů.

Lasery pro čištění – výkonné, kompaktní, tiché a flexibilní


Oblasti využití

Lasery pro čištění nachází využití v mnoha průmyslových odvětvích. Nejčastěji se využívají pro čištění forem, čištění kamene, slouží také pro kvalitní přípravu adhezivního spoje materiálu. Pomocí laserového čištění lze jednoduše a rychle očistit kovy od oxidů, maziva, olejů či usazené mastnoty. Díky laseru lze bez degradace podkladového materiálu odstranit i povrchové úpravy z kovů i skla, stejně tak i selektivní či kompletní odstranění nátěrů.

Dodávka laserů pro čištění kovů a dalších povrchů


Efektivní metoda čištění pomocí laseru

Díky intuitivní technologii umožňuje laserové čištění ve srovnání s jinými metodami několikanásobně kratší čas procesu, a to bez vzniku odpadu a bez hluku. Pomocí laserů pro čištění se již mnohokrát podařilo vyčistit povrchy, které se pomocí jiných metod vyčistit nepodařilo. Po čištění je kvalita povrchu neporovnatelná se stávajícími technologiemi, díky tomu lze pomocí laserů čistit i zrcadlový lesk. Technologie laserových paprsků přináší do oblasti průmyslového čištění nový rozměr. Pomocí laserů CleanLASER, dodávaných společností NOVAPAX CZ, vyčistíte kovy i jiné povrchy a připravíte je pro další průmyslové zpracování.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.novapaxcz.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové navařování, leštění i gravírování.

Vydáno 30.05.2017
TIG mikronavařování Praha

TIG mikronavařování Praha

Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.

Vydáno 17.03.2018
NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

NOVAPAX CZ – mezinárodní odborník na laserové svařování

Svařování je potřeba téměř v každém oboru lehkého i těžkého průmyslu. Hledáte odborníka na laserové navařování, který vždy odvede kvalitní práci? Pak je tu pro vás společnost NOVAPAX CZ. Kromě samotného svařování se věnujeme i odbornému poradenství. Našim klientům navíc poskytujeme pozáruční servis na zakoupené stroje.

Vydáno 31.03.2015
NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové navařování i svařování. Veškeré techniky dokončování, opracování povrchů a navařování provádí pracovníci společnosti NOVAPAX CZ na zakázku a také své znalosti a dovednosti předávají dalším na specializovaných kurzech v Kuřimi.

Vydáno 27.03.2014
Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Nástroje pro leštění, broušení kovů, laserové navařování a svařování na český trh dodává společnost NOVAPAX CZ. Kromě toho pořádá specializované leštící a navářecí kurzy v Kuřimi, kde vyučuje všechny tyto techniky dokončování, opracování povrchů a navařování.

Vydáno 10.02.2016Vydáno 30.08.2016
816 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2017