Využití samofixačních elastických obinadel u zvířat

Elastická samofixační obinadla od českého prodejce ImuMed CZ jsou využívána zejména v oblastech sportu (box, tenis, atletika ad.) a zdravotnictví. Díky svým vlastnostem však mají široké uplatnění i při ošetření zvířat, ať už se jedná o psy, koně nebo kočky. Elastická obinadla jsou pevná, pohodlná, cenově dostupná a k dispozici jsou podle potřeby v různých délkách a šířkách.

obinadlo pro zvířata

Pohodlí pro poraněná zvířata

Dojde-li k poranění zvířete v oblasti končetin, je třeba zraněné místo zpevnit a ochránit. Použití klasických obvazů je v tomto případě nevhodné. Ty totiž neumožňují vlastní fixaci a vyžadují použití svorek, sponek či lepení. Takový obvaz je pro zvíře nepříjemný, má tendenci si jej sundávat.

Oproti tomu elastická samofixační obinadla jednoduše přilnou a nelepí na srst. Po aplikaci zachovává obinadlo pro zvířata svou velikost a tvar, nesmršťuje se a je pro zvíře pohodlné. Obinadlo je vyrobeno z kombinace spandexu a netkané textilie. Vyniká svou porézností a voděodolností.

Elastická samofixační obinadla nachází využití ve sportu, zdravotnictví i ošetření zvířat


Pro koně, psy i kočky

Společnost ImuMed CZ má v prodeji samofixační elastická obinadla v různých šířkách od 2,5 až do 10 centimetrů. Díky tomu lze obinadlo použít pro všechny zvířata, u kterých je třeba zajistit zafixování končetiny. Nezáleží na tom, půjde-li o malou kočičku, většího psa či koně, elastické obinadlo zajistí fixaci ve všech případech.

Stejně jako při použití u osob slouží elastická samofixační obinadla k podpoře krevního oběhu a ke zrychlení uzdravení poraněného místa. Využívá se také jako ochranná bandáž, pomáhá při podvrtnutí či naražení. Umožňuje částečnou imobilizaci zvířete. Elastické obinadlo lze využít také pro bandáž kopyt, barevnou identifikaci nebo fixaci kloubů a oblých částí těla.

Elastická obinadla si pochvalují veterináři i samotní chovatelé


Vhodné pro všechny, kteří pracují se zvířaty

Elastická samofixační obinadla využijí jak samotní majitelé zvířat, tak veterináři a chovatelé. O obinadla pro zvířata od prodejce ImuMed CZ mají stále větší zájem i zverimexy či obchody s chovatelskými potřebami, jelikož se na tento typ sortimentu zákazníci ptají. Ve své zvířecí lékárničce by tak měli mít obinadlo pro zvířata všichni majitelé psů a koček. V případě drobných i závažnějších poranění umožní snadnou a bezproblémovou fixaci a převoz k veterináři.

Pořízením elastických samofixačních obinadel pro zvířata sobě usnadníte spoustu starostí při ošetření zvířat a současně poskytnete zvířeti maximální komfort a pohodlí. Vyberte si z různých typů a barevných provedení a využijte všech výhod, které tento typ fixačního materiálu má.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.imumedcz.cz

Vydáno 26.10.2016
380 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tejpování může člověku velmi pomoci, ale musí se na něj jít správně

Tejpování může člověku velmi pomoci, ale musí se na něj jít správně
Tejpování, kinezio tejp nebo jen tejp. To jsou slova, která především v posledních letech nabývají na popularitě. Lidé se o tuto fyzioterapeutickou metodu zajímají čím dál více možná i proto, že zjišťují, že tejpy mohou mít opravdu dobré výsledky. Je však důležité při tejpování dbát na několik ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ImuMed CZ, s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
ImuMed CZ, s.r.o
www.imumedcz.cz
Adresa

Adresa

Vrablovec 385/32
Ludgeřovice 747 14

info@imumedcz.cz
+420 775 505 068


Najdete nás také zde:

ARES
captcha