Prodej a servis skútrů Praha - YUKI, KEEWAY, MOTORRO, CLS - nejvýhodnější ceny u nás!

MOTO CENTRUM Praha - Stanislav Klement Prodej skútrů, motocyklů a čtyřkolek

Prodej a servis skútrů Praha - YUKI, KEEWAY, MOTORRO, CLS - nejvýhodnější ceny u nás!

MOTO CENTRUM Praha - Stanislav Klement
Prodej skútrů, motocyklů a čtyřkolekSkútry, motorky i čtyřkolky včetně příslušenství? To vše v MOTO CENTER Praha!

Přemýšlíte o koupi nové motorky, skútru nebo toužíte po čtyřkolce? V tom případě navštivte MOTO CENTER Praha 9! U nás najdete kvalitní a cenově výhodné skútry, motorky i čtyřkolky různých značek a jejich příslušenství. Obraťte se na nás i v případě, pokud podobný stroj doma máte a potřebujete jej opravit - poskytujeme totiž také záruční a pozáruční servis.

Skútr KEEWAY FLASH 50

Motorky, skútry i příslušenství

Hledáte motocykl, na kterém si jízdu budete skutečně užívat? Právě takové jsou motorky YUKI třídy supermoto – motard, které jsou skvělou volbou pro všechny jezdce. Kromě této značky dovážíme a prodáváme také skútry a motocykly značek MOTORRO, XMOTOS, CLS a KEEWAY. V roce 2016 jsme také nově začali nabízet čtyřkolky značky MASAI.

Zároveň u nás pořídíte příslušenství jako helmy, rukavice, lékárničky, kabelové a řetězové zámky, ochranné potahy a plachty, maziva, baterie, alarmy nebo zavazadla.

Skútry, motorky i čtyřkolky různých značek


MOTO CENTER Praha 9: nejen prodej, ale i servis

Samozřejmostí je také poskytování plného záručního a pozáručního servisu skútrů, motocyklů i čtyřkolek. Dodáváme i veškeré originální náhradní díly. Po dohodě vám v našem servisu opravíme jakékoli skútry, motorky nebo čtyřkolky. Nezáleží na značce, opravíme Babety, Jawy i MZetky. Zkrátka vše, co má motor a dvě nebo tři kola.

Navštivte naši prodejnu a servis na Praze 9
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej a servis skútrů, motocyklů a čtyřkolek

Prodej a servis skútrů, motocyklů a čtyřkolek

Zajímá vás všechno co má kola a chcete mít doma pořádné stroje? Kdo vstoupí do světa skútrů, čtyřkolek a motocyklů, tak z něj už jen tak nevyklouzne. A abyste měli doma opravdu jenom to nejlepším a ještě ke všemu s veškerým servisem, tak na to je profesionálním odborníkem firma MOTO CENTRUM Praha – Stanislav Klement.

Vydáno 09.08.2017Vydáno 12.08.2016
525 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2019