ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství

Chystáte se koupit nový notebook či počítač? Nebo vás zlobí ten starý? V každém případě je tu pro vás firma ZONEComp.cz, která zajišťuje prodej počítačů, notebooků i jejich příslušenství, servis PC, čištění počítačů, instalace software a hardware i odborná školení a konzultace. Provádíme komplexní služby v oboru informačních technologií na špičkové úrovni.

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC a další služby

Prodej počítačů i servis PC

Mezi naše služby patří prodej a servis počítačů, notebooků, mobilních telefonů, tabletů či tiskáren. Poskytujeme také veškeré poradenství v oblasti výpočetní techniky pro domácnosti i malé firmy. Vyřešíme zkrátka jakékoliv softwarové i hardwarové problémy.

Výpočetní techniku, elektrospotřebiče i příslušenství, které u nás zakoupíte, vám rádi pomůžeme zprovoznit. Provádíme instalace a aktualizace operačních systémů, aplikačního software nebo ovladačů pro všechna zařízení a periférie, jako jsou routery, tiskárny a jiné. Naše služby poskytujeme nejen v Moravském Krumlově, kde máme prodejnu, ale i v okolních obcích.

Kompletní služby firmy ZONEComp.cz najdete zde


Čištění počítačů a další služby firmy ZONEComp.cz

Vypíná se vám samovolně počítač nebo notebook? Je váš přístroj při jednoduché práci extrémně teplý a hlasitě hučí? Problémy mohou způsobit prachem zanesené odvody tepla, které je třeba vyčistit. A ve firmě ZONEComp.cz víme, jak tyto komplikace vyřešit - postaráme se o efektivní a důkladné čištění počítače nebo notebooku.

Nově je naše prodejna také výdejním místem pro Zásilkovnu, která nabízí nejlevnější poštovné. Stačí si na podporovaném e-shopu objednat zboží, a u nás si ho poté vyzvednete. Zajišťujeme také zpětný odběru elektrospotřebičů a náplní do tiskáren v rámci Rema systému.

Zajišťujeme prodej počítačů i jejich čištěníVydáno 11.08.2016
118 Zhlédnutí
Topováno 11.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku

ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku
Už vás nebaví věčné problémy, které se svým starým počítačem máte? Plánujete koupit novější model, ale ve světě IT se nevyznáte? Navštivte firmu ZONECOMP v Moravském Krumlově. Již několik let se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky. Rádi vám tak doporučíme ten nejvhodnější model nového ...

ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.

ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.
Asi každý jednou za čas potřebuje služby z oblasti informačních technologií. Koupě počítače či notebooku, instalace software nebo hardware, jejich modernizace a servis, realizace připojení počítače k internetu a mnoho dalšího potká dříve či později každého z nás. Informační technologie zkrátka k ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zonecomp Bc. Petr Záviška
WEBOVÁ STRÁNKA
Zonecomp
www.zonecomp.cz
Adresa

Adresa

náměstí T. G. Masaryka č.p. 28
Moravský Krumlov 672 01

info@zonecomp.cz
+420 728 881 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha