Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.
Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítkyVydáno 12.08.2016
117 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2018

Fasádní omítky různých druhů si vyberete u firmy Tomeš – výroba stavebních hmot

Stavíte dům, rekonstruujete jej nebo potřebujete obnovit jeho fasádu? Obraťte se na českého výrobce fasádních omítek, na společnost Tomeš – výroba stavebních hmot, s.r.o. Ať už vás zajímá akrylátová, mozaiková nebo silikonová omítka, z našeho sortimentu si jistě vyberete.

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.

Fasádní omítka přesně podle vašich potřeb

Zabýváme se převážně výrobou stavebních směsí a specializujeme se například na fasádní omítky. U nás tedy pořídíte nejrůznější omítky přesně podle vašich potřeb a přání. Veškeré omítky v naší nabídce jsou vodoodpudivé, mrazuvzdorné a omyvatelné. Mohou být k vnitřnímu i vnějšímu použití, vhodné jsou jak pro zateplovací systémy, tak i pro tvorbu dekorativních omítek. Vaši pozornost si zaslouží naše: - silikonová omítka - mozaiková omítka - akrylátová pastovitá omítka

Fasádní omítka od firmy Tomeš – výroba stavebních hmot


Fasádní omítky různých druhů, barev i zrnitostí

Sháníte-li například omítku vhodnou na sokly domů, ideální pro vás bude naše stěrková mozaiková omítka MOZ tvořená směsí probarvených křemičitých kamínků. Vybrat si můžete ze dvou druhů zrnitosti a z dvaceti základních odstínů. Silikonová omítka LUX nebo PLUS je zase vhodná pro zateplovací systémy. Je to pastovitá fasádní omítka pro dekorativní tvorbu finálních povrchů, k dostání je v 2 500 barevných odstínech a různých zrnitostech. Dále se v našem bohatém sortimentu nachází akrylátová pastovitá omítka. Jde o zastřenou vrchní fasádní omítku, hodící se pro zateplovací systémy. Pořídit ji u nás můžete v 2 500 barevných odstínech a samozřejmě různých zrnitostech.

Navštivte nás ve Smržovce každý všední den i v sobotu