Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.

Pomůžeme vám vyřídit si nejen turistické vízum do zemí, kam je to potřeba.

Turistické vízum, ale také vízum obchodní či tranzitní

Zajišťujeme platná víza do všech zemí, kam je to potřeba. Ve svém oboru se plně orientujeme a působíme v něm už řadu let, takže vám můžeme nabídnout kvalitní služby a kompletní servis v poskytování víz.

Zařídíme vám turistické vízum do Ruska, ale také vízum obchodní nebo tranzitní. Stejně tak vám pomůžeme se získáním víz do Běloruska, Kazachstánu, Číny či Indie. Všechno v normálních i expresních termínech. Vyřídíme pro vás víza také do Uzbekistánu, Saúdské Arábie, Vietnamu a Ázerbajdžánu.

Zajistíme pro vás cestovní vízum do Ruska a dalších zemí


Agnesa Bohemia – víza i další služby

Pro získání víza potřebujete platný cestovní pas, fotografii a vyplněnou žádost o vízum, ale podle typu víza a délky pobytu také další dokumenty. Vízové poplatky jsou rozdílné v každé zemi, pozor je nutné dávat na možnou délku platnosti víza, různé způsoby registrace osob i speciální podmínky pro vstup do jednotlivých zemí. Se vším vám rádi pomůžeme a poradíme, aby vyřízení víz bylo co nejjednodušší.

Víza vám zprostředkujeme také na konzulátech v zahraničí, navíc nabízíme i další služby. Firmám například můžeme pomoci při vyřizování pozvání partnerů ze zemí s vízovou povinností do České republiky na obchodní jednání, firemní setkání, semináře a podobně.

Formuláře žádostí o víza najdete na našich stránkáchVydáno 12.08.2016
192 Zhlédnutí
Topováno 19.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Vízum za Vás vyřídí profesionálové
Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.

Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, ...

Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Agnesa Bohemia s.r.o. Víza do exotických zemí Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Agnesa Bohemia s.r.o.
www.vizadosveta.cz
Adresa

Adresa

Senovážné náměstí 6
Praha 1 - Nové Město 110 00

vizasvet@seznam.cz
+420 224 242 638


Najdete nás také zde:

ARES
captcha