KVE-mont – specialista na elektroinstalace a elektromontáže

Elektromontáže, elektroinstalace silnoproudých a slaboproudých rozvodů, ale i kamerových systémů. To všechno a mnohé další služby provádí firma KVE-mont s.r.o. Otrokovice u Zlína. Patříme k největším dodavatelům průmyslových elektromontáží, kromě toho zajistíme kompletní servis a provádíme také revize elektroinstalace, a to po celé České republice.

KVE-mont s.r.o. - revize elektroinstalace

Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace

Specializujeme se na silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace. Provádíme zavedení nových i rekonstrukce stávajících bytových a průmyslových instalací - rozvaděče zásuvek, světel, kabelové rozvody, montáž hromosvodů, inteligentní elektroinstalace. Pro silnoproudé elektroinstalace je třeba vysoká technická odbornost, proto jsou naši zaměstnanci pravidelně proškolováni.

V rámci slaboproudých elektroinstalací provádíme montáže v bytových domech i průmyslových objektech a obchodních centrech.
Montujeme domácí telefony, mnoho druhů kamerových systémů, systémy elektronického zabezpečení a elektrického požárního zabezpečení. Na zařízení poskytujeme školení o obsluze a poskytujeme také servis.

Provádíme elektromontáže i elektroinstalace


KVE-mont – elektroinstalace i její revize

Kromě montáží provádíme i revize elektroinstalace, a to jak výchozí, tak i pravidelné periodické revize objektů, hromosvodů, všech druhů elektrospotřebičů a nářadí. Po domluvě zajistíme i plný servis, který spočívá v automatických pravidelných kontrolách dle zákonem stanovených lhůt. Zákazníka vždy čtrnáct dní dopředu informujeme, že se blíží termín revize elektroinstalace. Tu provedeme a poté doručíme revizní zprávy.

Zajistíme zkrátka vše, co se týče elektroinstalace a elektromontáže.

Nejen elektromontáže, ale také revize elektroinstalaceVydáno 06.01.2017
42 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Novodobý ochranný a bezpečnostní systém - Alarm Jablotron se snadným ovládáním

Novodobý ochranný a bezpečnostní systém - Alarm Jablotron se snadným ovládáním
Společnost Kve-mont s.r.o. provádí silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Sídlí v Otrokovicích u Zlína, ale činnost a montáže provádí po celé České republice. Hlavní náplní práce jsou průmyslové elektromontáže. Provádí montáže EZS zabezpečovacích systémů Jablotron, kamerových systémů i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KVE-mont s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KVE-mont s.r.o.
www.kvemont.cz
Adresa

Adresa

Letiště 1578 (Moravan Otrokovice)
Otrokovice 765 02

kvemont@kvemont.cz
+420 602 571 910


Najdete nás také zde:

ARES
captcha