Jak vyčistit odpad? Poradí a pomůže firma TRADAP

Ucpává se vám odpad, voda z dřezu pomalu odtéká a sifon zapáchá? Nepříjemné a obtěžující situaci můžete předcházet při dodržování zásad podle rodinné firmy TRADAP, s.r.o. Udržte svůj odpad funkční! A pokud vás trápí ucpaný odpad, obraťte se na nás a my váš problém vyřešíme. Zajišťujeme čistění odpadů a kanalizace v Brně a okolí.

Čištění odpadů nemusí být dřina

Udržte si odpad čistý a funkční

Odpady umyvadel a van trpí zejména kvůli vlasům. Proto je dobré používat sítko, do kterého se vlasy a další hrubé nečistoty zachytí. Sítko se uplatní také ve dřezu, kde zabrání odtékání zbytků jídla do odpadu a jejich následné ucpání sifonu. Problémem mohou být také hygienické potřeby a vlhčené ubrousky, které mohou ucpat potrubí. Proto se nesmí vyhazovat do toalety.

Abyste ucpání sifonu předcházeli a nemuseli poté řešit, jak vyčistit odpad, můžete také pravidelně sifon a potrubí proplachovat. Doporučujeme jednou týdně odpad prolít alespoň třemi litry horké vody.

Předcházejte ucpání a čištění odpadů


Pozvěte si odborníky na čištění odpadu

A jak vyčistit odpad, když už se ucpe? Použít můžete některé přípravky určené k čištění odpadů. Dbejte však opravdu důkladně pokynů uvedených v přiloženém návodu. Čištění odpadů lze provádět také mechanicky, pomocí gumového zvonu. Pokud ani to nepomůže, rozeberte sifon. Nachystejte si pod něj však kbelík, jinak vám v něm nahromaděná voda vyteče do koupelny či kuchyně.

Nedaří se vám stále sifon vyčistit nebo se sami do čištění odpadů nechcete pouštět? Zavolejte nás. Nečistoty a usazeniny mohou totiž být hluboko v odpadních trubkách a s tím si poradí opravdu už jen odborník.

O čištění odpadů se postarají zkušení zaměstnanci a výkonná technikaVydáno 16.08.2016
165 Zhlédnutí
Topováno 29.11.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRADAP, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TRADAP, s.r.o.
www.tradap.cz
Adresa

Adresa

Stará pošta 143
Rajhrad 664 61

m.sklenar@tradap.cz
+420 605 578 901


Najdete nás také zde:

ARES
captcha