Fabory - Váš specializovaný partner v oblasti spojovacího materiálu

Garantujeme zkušenosti, nejvyšší kvalitu produktů, zákaznicky orientovaný servis a odborné poradenství. Náš tým 1500 odborníků na spojovací materiály pracuje na více než 75 místech v 16 zemích celého světa. Navštivte prosím www.fabory.com a najděte si svoji nejbližší adresu Fabory. Naše webové stránky vám nabízí kompletní sortiment on-line tak, abyste měli přístup k našim produktům produktovým informacím 24/7.

Spojovací materiál, nářadí a ochranné pracovní pomůcky Fabory

Mistr ve spojování? To je Fabory - prodejce kvalitního spojovacího materiálu

Fabory splní veškeré vaše potřeby, nehledě na velikost, obor podnikání nebo umístění vaší společnosti. Můžete si vybrat z rozsáhlého sortimentu více než 150 00 různých položek, spojovacího materiálu, nářadí, ochranných pracovních pomůcek a průmyslových produktů. Samotný spojovací materiál tvoří více než 75 000 položek.

Více než 120 000 zákazníků z různých oborů podnikání na celém světě spoléhá na produkty a služby společnosti Fabory. Fabory vám nabízí nejlepší kombinaci služeb podle toho, v čem podnikáte, jaké máte požadavky na produkt a jaká úroveň partnerství vám nejvíce vyhovuje. Jako naši zákazníci můžete využívat celoevropskou síť prodejen, objednávat telefonicky, faxem, e-mailem nebo prostřednictvím našeho obchodně technického poradce.

Kvalitní spojovací materiál naleznete v našem s-ehopu


Naše řešení Keepstock vám pomůže s řízením zásob i logistiky

Na vysoce konkurenčních trzích jsou důležitým ukazatelem celkové náklady. Fabory má mnoho řešení vytvořených za účelem snížení nákladů při současném zachování maximálního pohodlí. Celkové náklady na spojovací materiál jsou tvořeny náklady na objednávku, logistiku, administrativu a cenou za produkt samotný. První tři uvedené položky tvoří 80% celkových nákladů, a proto nejvyšších úspor je možno dosáhnout optimalizací a zefektivněním vašich vlastních vnitřních procesů jako jsou nákup, řízení skladu a logistika. Každé řešení služeb Fabory lze ušít na míru tak, aby co nejlépe vyhovovalo vaší společnosti.

Pokud se rozhodnete využít našich řešení Keepstock pro zásoby řízené dodavatelem, lze zahrnout také logistické služby, takže budete mít potřebný spojovací materiál vždy na dosah ruky.


Díky integraci zásobovacích systémů s řešením Fabory šetříte čas i peníze!

Integrací vašich zásobovacích systémů s řešením Fabory dosáhnete dalších úspor. Řešení jako EDI, PunchOut a E-invoicing vám ušetří čas a peníze, protože hodně pracovních postupů probíhá automaticky. Náš internetový obchod má také několik unikátních funkcí, které pomáhají šetřit čas a peníze, např. měřič rozpočtu, řízení objednávek, rychlou objednávku a zákaznické katalogy.

Fabory si udržuje rozsáhlý a aktuální přehled o trhu se spojovacím materiálem a novými spojovacími technologiemi. Spolu s důkladnou znalostí potřeb a přání našich zákazníků se toto know-how osvědčilo jako prvek, který nás ve světě spojovacího materiálu zřetelně odlišuje.Vydáno 16.08.2016
159 Zhlédnutí
Topováno 02.02.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Fabory CZ Holding s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Fabory CZ Holding s.r.o.
www.fabory.com
Adresa

Adresa

K Letišti 1825/1a
Šlapanice 664 51

prodej@fabory.com
+420 533 033 650


Najdete nás také zde:

ARES
captcha