CLARA – plechová střešní krytina s prokazatelným původem materiálu

Hledáte vhodnou střešní krytinu na svůj dům? Krytinu, u které si budete moci být jistí původem a kvalitou materiálu? V tom případě si vyberte ze sortimentu společnosti KLEMPOS – STŘECHY s.r.o. Zajišťujeme kompletní dodávky střech a navíc máme vlastní značku střešní krytiny CLARA, u které garantujeme původ materiálů použitých na její výrobu.

KLEMPOS - STŘECHY s.r.o. - kvalitní střešní krytina

Střešní krytina CLARA: kvalitní materiál a různé profily

Na trhu najdete mnoho střešních krytin, často však jejich materiál nemá prokazatelný původ. To se snažíme změnit naší vlastní značkou. Plechová střešní krytina CLARA je vyrobena z materiálu pocházejícího od světoznámých zpracovatelů oceli či hliníku.

Střešní krytiny CLARA dodáváme ve třech typech profilů. Prvním jsou taškové profily, dále imitace falcované krytiny – tzv. profil Klik Panel, jehož výhodou je rychlá instalace a estetický vzhled, a třetím typem jsou trapézy. Všechny profily krytin vyrábíme v různých barvách i povrchových úpravách.

Střešní krytiny CLARA jsou tou nejlepší volbou


Výběr střešní krytiny usnadní tři třídy materiálů

Abychom vyšli vstříc nejrůznějším požadavkům zákazníků na kvalitu, portfolio střešních krytin CLARA zahrnuje tři kvalitativní třídy materiálů. Nejvyšší třídu představují střešní krytiny CLARA LUXURY, které jsou vyrobeny z lehkého, pevného a odolného hliníkového plechu od norského výrobce Hydro.

Střední třída krytin CLARA AMBIENTE je vyrobena z oceli od výrobců SSAB a Arcelor Mittal. Materiál má kvalitní ocelové jádro a povrch chráněný vysokou vrstvou pozinkování. Cenově nejpříznivější variantou při zachování vysoké užitné hodnoty je plechová střešní krytina třídy CLASSIC z oceli od dodavatele ArcelorMittal.

Pořiďte si střechu s prokazatelným původem a kvalitou materiáluVydáno 19.08.2016
412 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev

Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev
Hledáte ideální střešní krytinu, která bude skvěle vypadat a současně nebude příliš drahá? Společnost KLEMPOS vám nabízí spoustu řešení. Nabízíme vám plechové střešní krytiny nejrůznějších typů, barevných odstínů a provedení v té nejvyšší kvalitě. Stačí si tak jen vybrat střechu, která se vám líbí ...

Hrotový systém proti ptákům

Hrotový systém proti ptákům
Už máte dost létajících stvoření, která sedají všude, kam se dá? Obzvláště pak na střechy budov, na římsy, parapety a podobně? Řešením je hrotový systém, který může být v provedení ohebném i neohebném.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.
www.klempos.cz
Adresa

Adresa

Březolupy 109
Březolupy 687 13

klempos@klempos.cz
+420 777 580 440


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha