KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o.CLARA – plechová střešní krytina s prokazatelným původem materiálu

Hledáte vhodnou střešní krytinu na svůj dům? Krytinu, u které si budete moci být jistí původem a kvalitou materiálu? V tom případě si vyberte ze sortimentu společnosti KLEMPOS – STŘECHY s.r.o. Zajišťujeme kompletní dodávky střech a navíc máme vlastní značku střešní krytiny CLARA, u které garantujeme původ materiálů použitých na její výrobu.

KLEMPOS - STŘECHY s.r.o. - kvalitní střešní krytina

Střešní krytina CLARA: kvalitní materiál a různé profily

Na trhu najdete mnoho střešních krytin, často však jejich materiál nemá prokazatelný původ. To se snažíme změnit naší vlastní značkou. Plechová střešní krytina CLARA je vyrobena z materiálu pocházejícího od světoznámých zpracovatelů oceli či hliníku.

Střešní krytiny CLARA dodáváme ve třech typech profilů. Prvním jsou taškové profily, dále imitace falcované krytiny – tzv. profil Klik Panel, jehož výhodou je rychlá instalace a estetický vzhled, a třetím typem jsou trapézy. Všechny profily krytin vyrábíme v různých barvách i povrchových úpravách.

Střešní krytiny CLARA jsou tou nejlepší volbou


Výběr střešní krytiny usnadní tři třídy materiálů

Abychom vyšli vstříc nejrůznějším požadavkům zákazníků na kvalitu, portfolio střešních krytin CLARA zahrnuje tři kvalitativní třídy materiálů. Nejvyšší třídu představují střešní krytiny CLARA LUXURY, které jsou vyrobeny z lehkého, pevného a odolného hliníkového plechu od norského výrobce Hydro.

Střední třída krytin CLARA AMBIENTE je vyrobena z oceli od výrobců SSAB a Arcelor Mittal. Materiál má kvalitní ocelové jádro a povrch chráněný vysokou vrstvou pozinkování. Cenově nejpříznivější variantou při zachování vysoké užitné hodnoty je plechová střešní krytina třídy CLASSIC z oceli od dodavatele ArcelorMittal.

Pořiďte si střechu s prokazatelným původem a kvalitou materiálu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev

Plechové střechy od firmy KLEMPOS - kvalitní materiály a velký výběr barev

Hledáte ideální střešní krytinu, která bude skvěle vypadat a současně nebude příliš drahá? Společnost KLEMPOS vám nabízí spoustu řešení. Nabízíme vám plechové střešní krytiny nejrůznějších typů, barevných odstínů a provedení v té nejvyšší kvalitě. Stačí si tak jen vybrat střechu, která se vám líbí a my se postaráme o vše ostatní.

Vydáno 19.01.2016
Hrotový systém proti ptákům

Hrotový systém proti ptákům

Už máte dost létajících stvoření, která sedají všude, kam se dá? Obzvláště pak na střechy budov, na římsy, parapety a podobně? Řešením je hrotový systém, který může být v provedení ohebném i neohebném.

Vydáno 28.08.2017Vydáno 19.08.2016
377 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2017