Klimatizace a další vzduchotechnika CARRIER zajistí příjemnou teplotu doma i v práci

Chcete mít kontrolu nad teplotou vzduchu v místnosti bez ohledu na to, jaké je venku počasí? Vyzkoušejte klimatizační zařízení či tepelná čerpadla od společnosti SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. specializující se na špičkovou vzduchotechniku. Zajistíme vám čerstvý vzduch a teplotu přesně podle vašich potřeb a přání.

Fotovoltaické systémy na klíč

CARRIER – klimatizace, tepelná čerpadla i fotovoltaické systémy

Příjemnou teplotu zajistí přístroje, které můžete získat od řady firem. Důležité je ale zvolit spolehlivého a kvalitního dodavatele klimatizace a vzduchotechniky. Zkuste naši společnost s bohatými zkušenostmi a dlouhou historií, kterou před sto lety zahájil Willis Carrier, když vyvinul první klimatizační systém.

Od té doby pracujeme na tom, abychom díky našim výrobkům vytvořili příjemné a zdravé vnitřní prostředí nezávislé na počasí. Naší specializací je klimatizace, vzduchotechnika, vytápění, fotovoltaické systémy na klíč a transportní chlazení.

Kvalitní klimatizace i tepelná čerpadla, to je CARRIER


Chlazení od CARRIER: Garance spolehlivosti i ochrany životního prostředí

Produkty značky CARRIER jsou oblíbené díky své kvalitě a spolehlivosti, za kterou stojí pokroková konstrukce a technologie. Zaručená je také bezpečnost veškerých klimatizací, tepelných čerpadel nebo fotovoltaických systémů. Při jejich výrobě navíc nezapomínáme na odpovědnost za ochranu celosvětového životního prostředí.

Kromě prodeje zajistíme také kompletní servis všech výrobků firmy CARRIER. Ať se vám doma porouchá chlazení, klimatizace či vzduchotechnika, jednoduše si s tím poradíme!

SERVIS CARRIER najdete v Plzni


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.carrierpm.cz

Vydáno 24.08.2016
70 Zhlédnutí
Topováno 29.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel

Servis Carrier Plzeň s.r.o. se pyšní mnohaletou praxí v oboru chlazení, klimatizací a tepelných čerpadel
Alternativní zdroje energie může využívat každý z nás. Seznamte se například s fotovoltaickými systémy na klíč. Všechno potřebné obstaráme, zajistíme, přivezeme, namontujeme a dodáme nejmodernější technologií, protože se řadíme mezi přední výrobce těchto zařízení na českém trhu.

Řiďte si teplotu okolního vzduchu jednoduše a efektivně

Řiďte si teplotu okolního vzduchu jednoduše a efektivně
Cítit se dobře je základem úspěšného a produktivního dne. A abyste se cítili dobře, musíte mít kolem sebe příjemné prostředí. Nedílnou součástí takového prostředí je i příjemný okolní vzduch a teplota. Specifické požadavky na teplotu vzduchu jsou schopny vyřešit různé prostředky, jako jsou ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o
www.carrierpm.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Tepelná čerpadla
Adresa

Adresa

K cihelnám 100
Plzeň- Černice 317 65

carrierpm@carrierpm.cz
+420 377 457 408


Najdete nás také zde:

ARES
captcha