Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

Čištění a ošetřování podlahovin a povrchů

Laminátové podlahy

Dr. Schutz® Přípravek na čištění laminátu – je šetrný neutrální čistící přípravek určený pro základní vyčištění nově položených a pravidelné čištění všech laminátových podlah a povrchů s laminátovou úpravou, např. kuchyňský nábytek. Odstraňuje nečistoty, mastnoty a rýhy od podpatků. Netvoří vrstvy. Speciální formulace účinných látek neutralizuje nepříjemné pachy (cigaretový kouř apod.) a stará se při pravidelném používání o příjemnější ovzduší v místnosti. Produkt obsahuje přísadu, která zvyšuje ochrannou spojů proti bobtnání. Přípravek na čištění laminátu je odsouhlasen na všechny Click-lamináty a je také doporučen v letáku EPLF (Asociace evropských výrobců laminátových podlah) pro šetrné čištění a ošetřování laminátových podlah.

Laminátové podlahy: Dr. Schutz® Přípravek na čištění laminátu


Vinylové podlahy

Dr. Schutz® PU čistič – je speciální aktivní čistič pro čištění po ukončení pokládky a pro běžné denní čištění všech elastických podlahovin /PVC, vinyl, linoleum/ s výrobní PUR-povrchovou úpravou nebo ošetřených některou Dr. Schutz® PU-ochrannou vrstvou. PU-čistič je možné používat také na všechny tvrdé podlahy. Vynikající vázání nečistot i u znečištění s obsahem mastnot. Žádné vylouhování povrchu, žádná tvorba šedých závojů. Čištění beze šmouh.


Lakované dřevěné a korkové podlahy

eukula® euku clean – je aktivní čistič bez rozpouštědel pro pravidelné čištění všech lakovaných dřevěných a korkových podlah. Rozpouští intenzivně nečistoty a ve spojení s ošetřovacími produkty euku wax a euku mattwax nabízí vzájemně precizně propojený čistící a ošetřovací systém, který je vhodný také pro sportovní palubovky. Produkt je vhodný také na první intenzivní čištění po pokládce hotových parketových dílců.

Lakované dřevěné a korkové podlahy: eukula®


Olejované dřevěné a korkové podlahy

eukula® euku care emulsion – je speciální mýdlový čisticí koncentrát pro běžné čištění a ošetřování olejem impregnovaných povrchů. Produkt má vysokou čistící schopnost, doplňuje tuk do olejovaného povrchu a je velmi šetrný vůči pokožce. Je vyroben na základě přírodního řepkového oleje v potravinářské kvalitě, který je šetrným procesem zmýdelněný.


Keramická a kamenná dlažba

Finalit Nr. 40 Citrusový čistič – je produkt, který neobsahuje žádné mýdlo a žádný alkohol. Používá se pro běžné denní čištění keramických dlažeb a obkladů, podlah z přírodního a umělého kamene. Je ideální pro čištění, ošetřování a udržování všech povrchů, které jsou naimpregnovány některou z Finalit® impregnací. Čistí spáry, plísně, gumové šmouhy, malé (čerstvé) skvrn od krve, coca-coly, octa z červeného vína, mléka, vína, kávy, marmelády. Produkt má silný čistící účinek a šetrně dezinfikuje povrch. Je ideální pro koupelnu, WC a kuchyni. Čistí a ošetřuje mramor, žulu, plasty, nerez, mosaz, chrom, sklo, obrazovky televizorů a počítačů, zrcadla, je čističem pro automobil zvenku i zevnitř.
Vlastnosti: Citrusová svěží vůně (žádná kyselina citronová!), vysoká absorpce mastnot, lehce lesklá optika, neobsahuje mýdlo – tím snadné čištění bez tvorby šmouh a nebezpečí uklouznutí, neobsahuje alkohol, vysoká dezinfekční síla (vhodný také pro čištění kontaktních čoček!), biologicky odbouratelný – šetrný vůči životnímu prostředí.

Keramická a kamenná dlažba: Finalit Nr. 40 Citrusový čistič


Značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®

Systémy značek Dr. Schutz®, eukula® a Finalit® jsou vyvíjeny a vyráběny ve spolupráci se všemi významnými světovými výrobci podlahovin tak, aby byly kompatibilní s výrobními povrchovými úpravami jednotlivých podlah.

Podrobné informace o produktech, přesné návody na ošetřování a čištění a jiné důležité radyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

Vydáno 08.07.2016
Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Potřebujete dokonale vodivou podlahu? Máte strach o podlahu? Myslíte si, že se rychle zničí? Každá nesprávně udržovaná podlaha podléhá velice rychle zkáze, obzvlášť v namáhavém prostředí, kde prochází zatěžkávacími zkouškami každý den. Ovšem možná jste zatím ještě nevěděli, že čištění ESD podlah není náročné a že renovace povrchu ESD podlahovin je možné provést vodivými barevnými nebo transparentními ESD laky od firmy Dr. Schutz Group. Snadno ji zprostředkuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí po celé ČR i na Slovensku.

Vydáno 13.12.2017
Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Renovace podlah je jistě lepším nápadem než jejich výměna. Často ušetříte až 50 % nákladů. Navíc to má další výhody, nemusíte rušit provoz, nečeká vás žádná špína ani bourání. Přitom budete mít opět hezkou a kvalitní podlahu, která bude mít dlouhou životnost a bude se i nadále snadno a lehce udržovat v čistotě. To všechno zaručí Dr. Schutz PU Color.

Vydáno 10.08.2017
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

Vydáno 11.07.2016
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Vydáno 13.07.2016
Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

Vydáno 15.07.2016Vydáno 22.08.2016
81 Zhlédnutí
Topováno 03.11.2016

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit