JC Trans, s.r.o.

Mezinárodní autobusová přeprava - moderní autobusy na zájezd do zahraničí

JC Trans, s.r.o.JC TRANS, to je spolehlivá a zejména bezpečná autobusová doprava

Potřebujete dopravit děti na školní výlet nebo kolegy na školení či konferenci? Vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava, to je hlavní činnost společnosti JC TRANS, s.r.o. Objednejte si u nás autobus a my vás spolehlivě a bezpečně dopravíme, kam budete potřebovat.

Dovezeme vás, kam budete potřebovat - na výlet, zájezd i služební cestu.

Cestování autobusem: Bezpečnost je pro nás na prvním místě

Děsí vás zprávy o nehodách autobusů, při kterých dochází bohužel i ke zranění dětí? Mnohým zbytečným zraněním přitom mohou předejít bezpečnostní pásy. Při výběru autobusu proto nepodceňujete bezpečnost a vybírejte vozy, které jsou jimi vybavené.

Bezpečné cestování autobusem na výlety, zájezdy i za prací vám zajistí právě společnost JC TRANS. Pro dopravu využíváme výhradně naše vlastní vozidla, jejichž nedílnou součástí jsou právě bezpečnostní pásy.

Pohodlná a bezpečná autobusová doprava


Dopravíme vás autobusem spolehlivě a bezpečně kamkoliv

Autobusová doprava mezi městy i na druhý konec Evropy pro nás není žádný problém. Máme k dispozici několik modelů autobusů s různou kapacitou. Vyberte si velikost autobusu vhodnou pro vaše potřeby a my se postaráme o to, abychom cestující bezpečně dopravili na požadované místo. Ať už jedete na školní výlet, zájezd nebo služební cestu, naši zkušení a opatrní řidiči se o vás skvěle postarají.

Samozřejmostí je také pružnost. Změnilo se u vás něco? Nevadí, jsme připraveni kdykoliv změnit plán. Na nás se můžete spolehnout.

Autobusy JC TRANS - Jsme připraveni vyrazit!
FIREMNÍ ČLÁNKY


I autobusová doprava může být pohodlná

I autobusová doprava může být pohodlná

Potřebujete přepravit větší množství osob v rámci celé České republiky, ale také v zahraničí? Máte rádi pohodlí na cestách a nechcete se ho vzdát? Pak je tu pro vás JC TRANS, váš spolehlivý autobusový dopravce z Ostravy.

Vydáno 04.12.2014Vydáno 25.08.2016
175 Zhlédnutí
Topováno 09.10.2018