Pásové lisy na odvodňování kalů dodává a montuje firma KAPLAN

Při čištění vody v čistírnách odpadních vod vznikají kaly, které se dají dále použít. Musí ale projít lisem na odvodňování kalů, který umožní jeho další použití. Kvalitní lisy na odvodňování kalů dodává firma KAPLAN spol. s r.o.

Odvodňování kalů v čistírnách odpadních vod usnadní firma KAPLAN.

KAPLAN – usnadníme odvodňování kalů

Specializujeme se na dodávku linek na odvodňování kalů. Montujeme sítopásové lisy s vestavěným zahušťovačem pro efektivní odvodnění kalu. Při tomto technologickém procesu se z vysráženého kalu oddělí tuhá složka, která se likviduje odvozem na skládku nebo kompostováním, a tekutá složka, filtrát, odtéká k dalšímu zpracování.

Pásové lisy dodáváme v povrchové úpravě tvořené metalizací zinkem, plechy jsou z nerezu a další spojovací materiál může být zinkován nebo je z plastu. Pro potřeby potravinářského průmyslu nebo na přání zákazníka můžeme dodat lisy v celonerezovém provedení.

Pásové lisy na odvodňování kalů? Obraťte se na nás!


Náš výrobní program – strojírenská výroba i chemické hospodářství

Strojírenská výroba je důležitou součástí našeho výrobního programu. Vyrábíme zařízení pro kontinuální odvodňování různých druhů kalů, pásová zahušťovací zařízení, pásové lisy, odvodňovací zařízení i mobilní odvodňovací stanice. Dodáváme také jednotlivá zařízení a montujeme technologie lisoven kalů na klíč.

Soustředíme se i na chemické hospodářství. Vyrábíme dávkovací stanice v provedení automat nebo manuál, s ovládáním s programem pro dávkování mimo odvodňovací linku.

Strojírenská výroba, chemické hospodářství a odvodňování kalůVydáno 20.09.2016
90 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KAPLAN spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KAPLAN spol.s r.o.
www.kaplan-eko.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 11
Plaňany 281 04

kaplan@kaplan-eko.cz
+420 602 479 203


Najdete nás také zde:

ARES
captcha