Promet Logistics a.s.Silniční kamionová, železniční nebo námořní doprava. Promet Logistics Ostrava rozšiřuje vozový park!

Vnitrostátní i mezinárodní silniční přeprava sypkých materiálů i jiného zboží, železniční či námořní doprava a další služby? To všechno zajišťuje firma Promet Logistics a.s.. Využívá k tomu vlastní vozy i vozidla smluvních partnerů. Kromě toho poskytuje logistické služby a fleet management.

Přeprava sypkých materiálů od Promet logistics

Kamionová doprava i doprava železniční nebo námořní

K našim hlavním službám patří silniční kamionová doprava a stejně tak i železniční doprava. K dispozici máme vlastní kamionové soupravy a rozsáhlý silniční i železniční vozový park našich smluvních partnerů. Díky tomu garantujeme zákazníkům maximální flexibilitu. Problémem pro nás není přeprava sypkých materiálů ani paletového zboží. Zajistíme i námořní dopravu zboží za využití kontejnerů.

Postaráme se o skladování a proclení zboží, ale také o správu vozového parku, tedy takzvaný fleet management.

Promet Logistics: silniční, železniční i námořní doprava


Rozšiřujeme vozový park pro kamionovou dopravu

Abychom mohli plnit veškeré požadavky našich zákazníků, snažíme se neustále rozšiřovat náš vozový park. V květnu letošního roku jsme proto zakoupili šestnáct nových tahačů značky DAF. Všechna nová vozidla jsou v modré firemní barvě a v několika provedeních dle přepravních požadavků zákazníků, aby uspokojily všechny jejich potřeby.

Díky novým tahačům, ale také plachtovým návěsům jsme nejen rozšířili náš vozový park, ale i celé portfolio služeb. Navýšil se nám počet návěsů na přepravu sypkých materiálů, můžeme zajistit přepravu na plachtových návěsech i převoz materiálů v návěsech s posuvným dnem.

Přeprava sypkých materiálů - Ostrava – Mariánské Hory
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vnitrostátní a mezinárodní doprava různými dopravními prostředky

Vnitrostátní a mezinárodní doprava různými dopravními prostředky

Potřeba vnitrostátní i mezinárodní přepravy je v dnešní době vskutku výrazná. Pokud potřebujete zajistit mezinárodní dopravu či tu vnitrostátní, využijte služeb společnosti PROMET LOGISTICS a.s., která v této oblasti působí již od roku 2007. Firma se zaměřuje na mezinárodní dopravu po celém světě. Know-how získala díky zajišťování přepravy pro společnost PROMET GROUP a.s., jejíž obchodní aktivity vyžadují mezinárodní i vnitrostátní přepravu po západní i střední Evropě a po zemích bývalého sovětského svazu.

Vydáno 07.08.2015Vydáno 01.09.2016
157 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2017