Silniční kamionová, železniční nebo námořní doprava. Promet Logistics Ostrava rozšiřuje vozový park!

Vnitrostátní i mezinárodní silniční přeprava sypkých materiálů i jiného zboží, železniční či námořní doprava a další služby? To všechno zajišťuje firma Promet Logistics a.s.. Využívá k tomu vlastní vozy i vozidla smluvních partnerů. Kromě toho poskytuje logistické služby a fleet management.

Přeprava sypkých materiálů od Promet logistics

Kamionová doprava i doprava železniční nebo námořní

K našim hlavním službám patří silniční kamionová doprava a stejně tak i železniční doprava. K dispozici máme vlastní kamionové soupravy a rozsáhlý silniční i železniční vozový park našich smluvních partnerů. Díky tomu garantujeme zákazníkům maximální flexibilitu. Problémem pro nás není přeprava sypkých materiálů ani paletového zboží. Zajistíme i námořní dopravu zboží za využití kontejnerů.

Postaráme se o skladování a proclení zboží, ale také o správu vozového parku, tedy takzvaný fleet management.

Promet Logistics: silniční, železniční i námořní doprava


Rozšiřujeme vozový park pro kamionovou dopravu

Abychom mohli plnit veškeré požadavky našich zákazníků, snažíme se neustále rozšiřovat náš vozový park. V květnu letošního roku jsme proto zakoupili šestnáct nových tahačů značky DAF. Všechna nová vozidla jsou v modré firemní barvě a v několika provedeních dle přepravních požadavků zákazníků, aby uspokojily všechny jejich potřeby.

Díky novým tahačům, ale také plachtovým návěsům jsme nejen rozšířili náš vozový park, ale i celé portfolio služeb. Navýšil se nám počet návěsů na přepravu sypkých materiálů, můžeme zajistit přepravu na plachtových návěsech i převoz materiálů v návěsech s posuvným dnem.

Přeprava sypkých materiálů - Ostrava – Mariánské HoryVydáno 01.09.2016
184 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vnitrostátní a mezinárodní doprava různými dopravními prostředky

Vnitrostátní a mezinárodní doprava různými dopravními prostředky
Potřeba vnitrostátní i mezinárodní přepravy je v dnešní době vskutku výrazná. Pokud potřebujete zajistit mezinárodní dopravu či tu vnitrostátní, využijte služeb společnosti PROMET LOGISTICS a.s., která v této oblasti působí již od roku 2007. Firma se zaměřuje na mezinárodní dopravu po celém světě. ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Promet Logistics a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Promet Logistics a.s.
www.prometlogistics.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Silniční doprava
Adresa

Adresa

Sokolská třída 99
Moravská Ostrava 702 00

fleet@prometlogistics.cz
+420 725 951 971


Najdete nás také zde:

ARES
captcha