TOI TOI, sanitární systémy,
s.r.o.TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo určení, připojení kontejneru na sítě i montáž kontejnerů do sestav.

stavební buňky s nejrůznějšími typy využití

Stavební buňky a kontejnery – pronájem i prodej

Pro staveniště i jiné účely zajistíme stavební buňky, které lze použít jako sklady, kanceláře, šatny, sprchy a toalety i ubytovací jednotky. Stavební buňky připojíme na inženýrské sítě i vybavíme elektrickým topidlem a nábytkem. Pronajímáme a prodáváme také WC kontejnery pro zajištění kompletního hygienického servisu kdekoli bude potřeba.

Potřebujete stavební buňky či kontejnery? Kontaktujte nás


Mobilní stavební buňky s mnoha možnostmi využití

Ať už potřebujete staveniště nebo místo konání společenské akce jakkoliv vybavit, pomůžeme vám. Pronajímáme stavební buňky, které poslouží jako kancelář vedení stavby, šatny či ubytovny zaměstnanců a odpočinkové místnosti. Dodáváme také skladové kontejnery pro bezpečné uskladnění materiálu všeho druhu.

Využít také můžete naše WC kontejnery, mobilní koupelny nebo kombinovaná zařízení. Součástí našeho sortimentu jsou i kontejnery využitelné jako pokladna, vrátnice či komentátorská stanice. Díky nám zkrátka zajistíte zázemí pro jakoukoliv akci od koncertů po sportovní události.

Pobytové, sanitární i skladové kontejnery
FIREMNÍ ČLÁNKY


Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

Infrastruktury dnešních měst jsou většinou již na výborné úrovni. Jediné, v čem mají mnohá města opravdu velkou mezeru, jsou toalety. Pro jejich návštěvníky je většinou těžké najít udržované, čisté a dostupné toalety, což může snižovat výsledný dojem z návštěvy. Společnost TOI TOI tuto situaci dokáže efektivně vyřešit. Ptáte se jak?

Vydáno 02.08.2017
Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI

Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. byla založena v listopadu 1993 jako další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1973. Od samého počátku je sídlem firmy královské město Slaný. Od roku 1995 se společnost rozrůstala i regionálně a k dnešnímu dni má své pobočky v Olomouci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Plzni a Brně. Tím pokryla celé území České republiky a dokázala tak snadno, rychle, kvalitně a především ekonomicky zajišťovat svou činnost.

Vydáno 13.01.2016Vydáno 05.09.2016
1030 Zhlédnutí
Topováno 23.06.2020