TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo určení, připojení kontejneru na sítě i montáž kontejnerů do sestav.

stavební buňky s nejrůznějšími typy využití

Stavební buňky a kontejnery – pronájem i prodej

Pro staveniště i jiné účely zajistíme stavební buňky, které lze použít jako sklady, kanceláře, šatny, sprchy a toalety i ubytovací jednotky. Stavební buňky připojíme na inženýrské sítě i vybavíme elektrickým topidlem a nábytkem. Pronajímáme a prodáváme také WC kontejnery pro zajištění kompletního hygienického servisu kdekoli bude potřeba.

Potřebujete stavební buňky či kontejnery? Kontaktujte nás


Mobilní stavební buňky s mnoha možnostmi využití

Ať už potřebujete staveniště nebo místo konání společenské akce jakkoliv vybavit, pomůžeme vám. Pronajímáme stavební buňky, které poslouží jako kancelář vedení stavby, šatny či ubytovny zaměstnanců a odpočinkové místnosti. Dodáváme také skladové kontejnery pro bezpečné uskladnění materiálu všeho druhu.

Využít také můžete naše WC kontejnery, mobilní koupelny nebo kombinovaná zařízení. Součástí našeho sortimentu jsou i kontejnery využitelné jako pokladna, vrátnice či komentátorská stanice. Díky nám zkrátka zajistíte zázemí pro jakoukoliv akci od koncertů po sportovní události.

Pobytové, sanitární i skladové kontejneryVydáno 05.09.2016
1276 Zhlédnutí
Topováno 23.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor
Infrastruktury dnešních měst jsou většinou již na výborné úrovni. Jediné, v čem mají mnohá města opravdu velkou mezeru, jsou toalety. Pro jejich návštěvníky je většinou těžké najít udržované, čisté a dostupné toalety, což může snižovat výsledný dojem z návštěvy. Společnost TOI TOI tuto situaci ...

Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI

Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI
Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. byla založena v listopadu 1993 jako další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1973. Od samého počátku je sídlem firmy královské město Slaný. Od roku 1995 se společnost rozrůstala i regionálně a k ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOI TOI, sanitární systémy,
www.toitoi.cz
Adresa

Adresa

Pražská 264
Slaný 274 01

info@toitoi.cz
+420 312 527 488


Najdete nás také zde:

ARES
captcha