Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod

IQ KONSTRUKT s.r.o. CNC dřevoobráběcí centrum Náchod

Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod

Kvalitní a pevnou střechu postaví firma IQ KONSTRUKT s.r.o.

Stavíte a hledáte spolehlivou firmu, která se postará o veškeré pokrývačské, klempířské i tesařské práce? To všechno provádí společnost IQ KONSTRUKT s.r.o. sídlící v obci Čáslavky u Jaroměře. Zhotovíme střešní konstrukce, zajistíme pokládku střešních krytin a další související práce.

Klempířské a pokrývačské práce – prohlédněte si naše reference

Tesařské práce jsou základem stavby střechy

Specializujeme se na tesařské práce, které jsou nezbytnou součástí stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Právě jejich kvalitní provedení totiž zajistí dlouhodobou stabilitu konstrukce i celé střechy. Kromě zhotovení soustavy krovů se postaráme také o opravy stávajících konstrukcí, výrobu drobných tesařských konstrukcí, jako jsou pergoly a přístřešky, nebo o stavební tesařské práce.

K výrobě krovů a dřevěných konstrukcí používáme 3D návrhy, které zhotovíme na základě projektu nebo zaměření přímo na stavbě. Podle výkresů připravíme krov do podoby stavebnice, který se poměrně jednoduše a rychle na místě smontuje.

Prohlédněte si naši realizaci střešního krovu


Ke stavbě střechy patří i klempířské a pokrývačské práce

Součástí našich služeb jsou samozřejmě také veškeré pokrývačské práce. Pokládáme všechny druhy střešních krytin od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců. Obrátit se na nás můžete i v případě, že potřebujete klempířské práce. Prodáváme a montujeme klempířské prvky v rámci kompletních dodávek střech, ve vlastní dílně zhotovíme také atypické klempířské prvky a díly podle vašeho přání.

Kromě toho montujeme střešní okna do všech druhů střešních krytin, zhotovíme hromosvodné soustavy a provádíme také výškové práce pomocí horolezecké techniky.

Klempířské a pokrývačské práce – naše reference


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.iqkonstrukt.cz/

Vydáno 05.09.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevostavby od A po Z – návrh, výroba i výsledná montáž

Dřevostavby od A po Z – návrh, výroba i výsledná montáž
S dřevěnými konstrukcemi se setkáváme v mnoha nejrůznějších odvětvích. Určitě jste se již setkali s dřevostavbami, tolik populárními zimními zahradami, nebo třeba okrasnými altány. Ať už potřebujete postavit jakoukoliv dřevostavbu či konstrukci, pomůže vám společnost IQ KONSTRUKT.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IQ KONSTRUKT s.r.o. CNC dřevoobráběcí centrum Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
IQ KONSTRUKT s.r.o.
www.iqkonstrukt.cz
Adresa

Adresa

Čáslavky 11
Dolany 552 01

dorr@iqkonstrukt.cz
+420 603 248 690


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha