Skleněné vitríny vkusně a na míru, to jsou produkty LEKY

Skleněné vitríny vkusně a na míru, to jsou produkty LEKY Víte co spojuje vystavování zboží v muzeu nebo obchodě? V obou případech je vystavované kusy nutné chránit před prachem a odcizením a zároveň stále vkusně prezentovat veřejnosti. A klíčem, jak splnit oba požadavky, jsou vysoce kvalitní skleněné vitríny od společnosti LEKY. Chtějte špičkové produkty i vy!

skleněné vitríny LEKY

Skleněné vitríny LEKY - Naší činností utváříme historii

Výroba skla a různých skleněných předmětů tvoří v České republice nezaměnitelnou část historie. Proto je nám ctí, že se do řady významných firem řadíme také my.

Sklářským průmyslem se zabýváme už více než 20 let. Proto vám dnes předkládáme širokou škálu, ze které si můžete vitríny vybrat, a to přesně podle vašeho zaměření.

Pro prezentaci zboží doporučujeme prosklené vitríny se skříňkou či otočné skleněné vitríny. Pro muzea jsou zase velmi vhodné nástěnné prosklené vitríny. Možné a výhodné bývá také kompletní zařízení expozic a depozitářů muzeí.

Skleněné vitríny dodáváme v několika různých provedeních


Vitríny jsou vhodné do každého prostoru

Pro naše klienty bývá také často zajímavá možnost osvětlení vitrín, a to halogenovými žárovkami, případně úspornými LED diodami. Pokud disponujete větším prostorem, do kterého chcete vystavit různé předměty, pak vám i s tímto v LEKY poradíme.

Jsme schopní zajistit optimální řešení na míru, jako je například soustava skleněných vitrín do atypických prostor. Neváhejte nás kontaktovat!

Společnost LEKY je odborníkem na skleněné vitrínyVydáno 06.09.2016
318 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky

Krásný a oslnivý nábytek, vestavěné skříně nebo kuchyňské linky pro Vás vyrobí firma Leky
Tato firma sídlí v Milčicích – Pečky, což je blízko Českého Brodu nebo nedaleko Kolína. Zhotovují kuchyně dle vlastního nebo i dodaného návrhu. Navrhují, vyrábí a montují vestavěné skříně nebo jakýkoliv jiný nábytek do domácnosti.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LEKY s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
LEKY s.r.o
www.vitriny-leky.cz
Adresa

Adresa

č.106
Milčice 289 11

polakova@lekycz.com
+420 321 785 773


Najdete nás také zde:

ARES
captcha