TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého

Vybaví se vám při slovu dlaždice pouze šedé kostky? Dlažba ale nemusí být jen nudná jednolitá hmota. Že to jde dělat i moderní, vkusnou a zábavnou formou ví dobře společnost KERSTAV SZABOVÁ. Díky špičkovým strojům vám splníme jakékoliv přání.

řezání vodním paprskem

Dlouholetá úprava dlaždic prvotřídními metodami

Výrobu moderních dlaždic zajišťuje náš partnerský závod TECHNOART, který najdete nedaleko Plzně. Provádí zakázkovou výrobu a zpracování dlažby i keramických obkladů, a to několika různými způsoby. Jednou z technologií výroby, kterou používáme, je vodní paprsek. Ten umí pomocí stlačené vody a granátového písku velmi přesně řezat různé materiály. Tato metoda je proto vhodná například pro vyřezávání firemních log nebo složitých obrazců do různých materiálů.

Další zajímavou technologií je výroba mozaik, kterou užijete jak pro zvelebení domova, či vstupního prostoru vaší firmy.

Jak může vypadat výsledná úprava dlaždic?


TECHNOART zaručuje přesnost a preciznost opracování dlažby

Další technologie, kterou umíme upravovat dlaždice k lepšímu, je pískování. Pomocí pískovacího stroje lze vyrýt i složité dekory, které lze následně také zvýraznit barvou nebo opatřit protiskluzovým povrchem.

Zákazníci se často ptají také na leštění a broušení hran, jednu z nejdůležitějších technologií, kterou jsme si pro ně připravili. Hledáte-li tedy specialistu na úpravu dlaždic, obraťte se na nás!

Pro opracování dlažby i další služby nás neváhejte kontaktovatVydáno 06.09.2016
85 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Koupelnové studio Kerstav Teplice

Koupelnové studio Kerstav Teplice
Mnoho let zkušeností, praxe v oboru a také sledování nových trendů, to všechno pomáhá profesionálnímu týmu, aby s každým vytvořili návrh, který bude v očích klienta nejkrásnější.

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací
Obklady a dlažby patří dlouhodobě mezi oblíbené prvky, které vynikají svou praktičností a originalitou. Obklady a dlažby jsou vhodné do všech koupelen, kuchyní i dalších prostor včetně exteriérů, v současnosti je trh plný nepřeberného množství materiálů i barev. Velkou renesanci v dnešní době ...

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?
Obklady, dlažby, mozaiky, sanitární keramika nebo baterie. Všechny tyto prvky napomáhají našemu domovu získat nejen ojedinělý vzhled, ale zároveň také zaručují jeho praktičnost. Dnes už si navíc můžeme vybrat z nepřeberného množství materiálů, barev a povrchů, takže se každá koupelna, kuchyně, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.
www.kerstav.cz
Adresa

Adresa

Mánesovo náměstí 813/6
Teplice 415 01

kerstav@kerstav.cz
+420 417 577 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha