KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.TECHNOART - moderní úprava dlaždic pro každého

Vybaví se vám při slovu dlaždice pouze šedé kostky? Dlažba ale nemusí být jen nudná jednolitá hmota. Že to jde dělat i moderní, vkusnou a zábavnou formou ví dobře společnost KERSTAV SZABOVÁ. Díky špičkovým strojům vám splníme jakékoliv přání.

řezání vodním paprskem

Dlouholetá úprava dlaždic prvotřídními metodami

Výrobu moderních dlaždic zajišťuje náš partnerský závod TECHNOART, který najdete nedaleko Plzně. Provádí zakázkovou výrobu a zpracování dlažby i keramických obkladů, a to několika různými způsoby. Jednou z technologií výroby, kterou používáme, je vodní paprsek. Ten umí pomocí stlačené vody a granátového písku velmi přesně řezat různé materiály. Tato metoda je proto vhodná například pro vyřezávání firemních log nebo složitých obrazců do různých materiálů.

Další zajímavou technologií je výroba mozaik, kterou užijete jak pro zvelebení domova, či vstupního prostoru vaší firmy.

Jak může vypadat výsledná úprava dlaždic?


TECHNOART zaručuje přesnost a preciznost opracování dlažby

Další technologie, kterou umíme upravovat dlaždice k lepšímu, je pískování. Pomocí pískovacího stroje lze vyrýt i složité dekory, které lze následně také zvýraznit barvou nebo opatřit protiskluzovým povrchem.

Zákazníci se často ptají také na leštění a broušení hran, jednu z nejdůležitějších technologií, kterou jsme si pro ně připravili. Hledáte-li tedy specialistu na úpravu dlaždic, obraťte se na nás!

Pro opracování dlažby i další služby nás neváhejte kontaktovat
FIREMNÍ ČLÁNKY


Koupelnové studio Kerstav Teplice

Koupelnové studio Kerstav Teplice

Mnoho let zkušeností, praxe v oboru a také sledování nových trendů, to všechno pomáhá profesionálnímu týmu, aby s každým vytvořili návrh, který bude v očích klienta nejkrásnější.

Vydáno 12.09.2017
Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací

Obklady z přírodního kamene se pyšní jemnou elegancí a snadnou instalací

Obklady a dlažby patří dlouhodobě mezi oblíbené prvky, které vynikají svou praktičností a originalitou. Obklady a dlažby jsou vhodné do všech koupelen, kuchyní i dalších prostor včetně exteriérů, v současnosti je trh plný nepřeberného množství materiálů i barev. Velkou renesanci v dnešní době prožívají obklady z přírodního kamene, které vynikají v mnoha ohledech.

Vydáno 01.09.2015
Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?

Mozaika, nebo obklady z přírodního kamene?

Obklady, dlažby, mozaiky, sanitární keramika nebo baterie. Všechny tyto prvky napomáhají našemu domovu získat nejen ojedinělý vzhled, ale zároveň také zaručují jeho praktičnost. Dnes už si navíc můžeme vybrat z nepřeberného množství materiálů, barev a povrchů, takže se každá koupelna, kuchyně, podlaha nebo i obklady v exteriéru mohou stát doslova unikátním uměleckým dílem. Teplická společnost Kerstav o tom ví své.

Vydáno 09.07.2014Vydáno 06.09.2016
46 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2016