Vrtané studny zaručují lepší a levnější vodu

Bydlíte v rodinném domě a máte už po krk cen za vodu? Přivádějí vás stále rostoucí ceny za energie k šílenství a přemýšlíte, jak to vyřešit? Pak pro vás mohou být řešením vrtané studny. Díky nim výrazně ušetříte za energii, a navíc se stanete nezávislí na dodávkách vody od dodavatelů.

vrtané studny od POŽI

POŽI má více jak 13 letou zkušenost v oboru

Naše společnost vám zaručuje prvotřídní servis a bezproblémové jednání. Kvalitně provedené vrtané studny potřebují důkladné znalosti z oboru. Proto spolupracujeme s báňskými odborníky a hydrogeologickými řešiteli. Ti dokážou předem určit, kde bude vrtání studny úspěšné, a jakou technologii je pro výkop třeba zvolit. Tím šetříme vaše peníze a samozřejmě také čas.

Vrtané studny jsou investice do budoucna vaší rodiny


Na vrtané studny poskytujeme záruku až 24 měsíců

Pro výkop studny používáme nejmodernější technologie, a proto jsme schopní vrtat až do hloubky 150 metrů, a to s různými průměry podle vašich preferencí. Při vrtání klademe maximální důraz na ochranu vrtu, proto jeho záhlaví osazujeme montážní šachtou.

Dále maximálně zamezujeme nechtěnému odpařování povrchové vody, které snižuje kvalitu vody z vrtané studny. Samozřejmostí je pro nás i možnost zajištění a vybavení vrtu vhodným čerpadlem či domovní přípojkou.

Navíc jsme schopní realizovat vrtané studny i v nepřístupném terénu. Kontaktovat nás proto můžou i majitelé chat a domů, které se nachází u lesa nebo blízko zešikmené plochy. Jsme profesionálové, a proto vám může garantovat vyhledání vrtu s tou nejlepší vydatností a hloubkou.

Podívejte se na ukázky práce firmy POŽIVydáno 09.09.2016
372 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují

Studnařské práce zajišťuje firma POŽI, která sídlí v Novém Městě nad Metují
Firma POŽI, s.r.o. se zaměřuje na hydrogeologii a zemní práce v oblasti studnařství a hlubinných vrtů pro tepelná čerpadla. Jako držitelé oprávnění Báňského úřadu mohou provádět hlubinné vrty nad 30 metrů. Každou zakázku navíc zajišťují ve spolupráci s hydrogeology od samotné dokumentace, až po ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA POŽI s.r.o. Studnařské práce
WEBOVÁ STRÁNKA
POŽI s.r.o.
www.pozi.cz
Adresa

Adresa

Chlístovská 19
Nové Město nad Metují - Spy 549 01

pozi@pozi.cz
+420 605 800 125


Najdete nás také zde:

ARES
captcha