ELVÝZ, s.r.o.O revize, zkoušky a servis výtahů se postará ELVÝZ

Výtahy k dopravě osob a nákladů je potřeba odborně zkontrolovat a vyzkoušet jednou za tři roky, nákladní výtahy jednou za šest let. Několikrát do roka je také nutná odborná prohlídka výtahů. Hledáte firmu, která se o kontroly i prohlídky postará? Obraťte se na společnost ELVÝZ, s.r.o.. Jsme odborníky také na servis výtahů nebo jejich montáž.

O servis výtahů a jejich revize se postará firma ELVÝZ.

ELVÝZ: pravidelné prohlídky a zkoušky výtahů

Vlastníte nemovitost s výtahy? Myslete na pravidelné kontroly i servis výtahů a obraťte se na nás. Jsme držiteli veškerých potřebných oprávnění, takže se můžete spolehnout na odbornost a kvalitu námi provedené práce.

Naši zkušební technici provádí odborné zkoušky výtahů, zajistíme také odborné prohlídky výtahů v daných lhůtách. Postaráme se o provozní prohlídky, které prověří bezpečnost a provozní způsobilost. Naše služby zahrnují také inspekční prohlídky, na základě kterých posoudíme stav výtahu, vyhodnotíme bezpečnostní rizika a navrhneme případnou nápravu rizik.

Nechte si zkontrolovat výtah!


Zajistíme servis výtahů a jejich opravy

Kromě odborných zkoušek a prohlídek stávajících výtahů se zabýváme také dodávkami výtahů nových. Zajistíme kompletní projekci, dodávku a montáž výtahů i opláštění výtahových šachet a další nezbytné služby. Specializujeme se také na záruční i pozáruční servis výtahů. Poradíme si s opravami a rekonstrukcemi výtahů tak, aby byly plně funkční a bezpečné.

ELVÝZ: servis výtahů, opravy i montáže
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nové výtahy i jejich rekonstrukce zajistí Elvýz

Nové výtahy i jejich rekonstrukce zajistí Elvýz

Všechny technologie se ubírají neustále kupředu a jinak tomu není ani v případě výtahů. Výtahy jsou podstatnou součástí většiny bytových domů, ale také nezbytným vybavením výškových budov. Mezi takové patří nákupní centra nebo nemocnice. Nepostradatelné jsou pro matky s kočárky, pro starší lidi, vozíčkáře,... Pokud jste majiteli výtahu nebo nemovitosti s výtahy, měli byste uvažovat o případné rekonstrukci nebo vylepšení stávajícího systému. K tomu vám dopomůže společnost Elvýz, která zajišťuje také revize a opravy výtahů.

Vydáno 20.11.2015
Servis výtahů i jejich revize zajistíme s přehledem

Servis výtahů i jejich revize zajistíme s přehledem

Výtahy jsou v dnešním světě nepostradatelnou součástí většiny budov. Hojně je využíváme, u několikapatrových staveb je pro nás zcela nepředstavitelné chodit po schodech. Vzhledem k jejich každodennímu provozu je důležité je servisovat u odborné firmy. Společnost Elvýz zajišťuje opravy a revize výtahů, díky nimž budou fungovat jako hodinky. Pravidelné prohlídky jsou nezbytné k zaopatření bezpečnosti v každé budově, která výtahy užívá.

Vydáno 02.12.2015Vydáno 14.09.2016
35 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2017