Velkoobchod železářství GAVENDA nabízí nářadí, spojovací materiály i doplňky pro každého

Jaké jsou hlavní výhody železa a železných výrobků? Je to především jejich odolnost, spolehlivost a všestranné využití. Ve společnosti Gavenda to víme, a proto jsme pro vás hned ve dvou městech zřídili velkoobchod železářství, ve kterém seženete vše potřebné do domácí dílny i pro podnikání. Jste z okresu Opava nebo Krnov? Pak navštivte železářství GAVENDA a poznáte, co to je skutečně velká nabídka zboží.

Velkoobchod železářství GAVENDA

Železářství GAVENDA nabízí vše od kleští až po kotoučové pily

Také se vám už stalo, že nářadí, které máte doma, vypovědělo službu v ten nejméně vhodný moment? Nekupujte šunty a raději se spolehněte na nabídku železářství GAVENDA. Nabízíme veškeré nářadí, které se hodí mít po ruce při drobných domácích katastrofách a opravách. Seženete u nás například spolehlivé kleště, palice, sekery, sady klíčů nebo kladiva nejrůznějších velikostí. Pro ty, co upřednostňují elektrické pomocníky, pak máme elektro nářadí od osvědčených značek jako jsou NAREX či PROTOOL.

Také zkušenější kutilové nebo profesionální řemeslníci si ale v našem železářství přijdou na své. Svěráky, vrtáky, kotoučové pily či svařovací potřeby dodáme do každé dílny, zedníci u nás zase najdou elektronická měřidla, dveřní a okenní závěsy či praktické brašny na nářadí.

Velkoobchod železářství GAVENDA - široký výběr zboží


Praktické pomocníky ze železa oceníte každý den

Možná ani netušíte, kolik železných výrobků vás denně obklopuje. Ať už to jsou hliníkové popelnice a kontejnery, kolečka nebo žebříky na zahradě, v našem železářství seženete kvalitní zboží, které vám bude sloužit několik let. Máme pro vás také nejrůznější doplňky a náhradní díly jako například pracovní rukavice, kolečka k vozíkům a pojízdným přístrojům nebo nejrůznější lana. To ale stále není vše, u nás seženete také rozličné spojovací materiály, kotevní techniku a brusivo. Už nikdy nemusíte běhat z obchodu do obchodu, stačí navštívit železářství GAVENDA v Opavě či Krnově a vše od obyčejného hřebíku až po profesionální brusné kotouče a ocelová lana seženete na jednom místě.


Profesionální služby pro okres Opava i Krnov

Velkoobchod železářství GAVENDA myslí skutečně na všechny. Nejsme tu jen pro podnikatele a řemeslníky, my přistupujeme se stejnou péčí ke všem objednávkám. Ať už tak potřebujete vybavení pro celou firmu, nebo sháníte jeden chybějící šroubek, jsme tu pro vás. V okrese Opava i Krnov se tak můžete těšit na přátelský přístup, rychlou obsluhu, která vám ochotně poradí s výběrem a především za velmi výhodné ceny. Opava i Krnov – železářství Gavenda má zboží plno.

Velkoobchod železářství - Opava, Krnov


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gavenda.eu

Vydáno 10.10.2016
443 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2022
PODSTRÁNKY

Železářství, spojovací materiál

Železářství, spojovací materiál
Železářské zboží, spojovací materiál z opavské prodejny GAVENDA

Vruty, šrouby, hřebíky

Vruty, šrouby, hřebíky
Spojovací materiály, vruty, hřebíky, šrouby, brusivo, kotouče, železářské zboží

Kotevní technika

Kotevní technika
Kotevní technika FISHCER, MUNGO, ocelové kotvy, hmoždinky, chemické kotvy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GAVENDA s.r.o. Železařství, spojovací materiál Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
GAVENDA s.r.o.
zelezarstvi.gavenda.eu
Adresa

Adresa

Kasárenská 10
Opava 746 01

opava@gavenda.eu
+420 602 560 891


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha