LJ-TECH MACHINES s.r.o.Kvalitní obráběcí centra s rozsáhlou možností využití dodává LJ-TECH MACHINES

Obrábíte kompozitní materiály, hliníkové formy a jiné materiály? Potřebné pořídíte u firmy LJ-TECH MACHINES s.r.o.. Dodáváme CNC obráběcí centra renomovaného výrobce CMS Industries, která se využívají v leteckém, vojenském, automobilovém i námořním průmyslu, ale také v energetice, stavebnictví či při zpracování kamene, dřeva a jiných materiálů.

Obrábíte kompozitní materiály, hliníkové formy a jiné? Vyzkoušejte obráběcí centra od firmy LJ-TECH MACHINES.

Obráběcí centra pro vynikající kvalitu výrobků

Kvalitní stroje jsou základem každé výroby. Naše obráběcí centra jsou navržena tak, aby umožnila vysokorychlostně obrábět kompozitní materiály, hliníkové formy a lehké slitiny. Poskytují dobrou dynamiku pohybu s cílem zajistit vysokou produktivitu a jejich konstrukce zamezuje vibracím, takže je dosažena vynikající kvalita vyráběných produktů.

Máme rozsáhlý katalog různých řešení obráběcích center. Vybere si z nich každý výrobce, ať už na strojích potřebuje vyrábět díly pro raketoplány, vojenská i civilní letadla, sportovní, silniční i závodní vozy, lodě, jachty, větrné turbíny a mnohé další.

Obráběcí centra LJ-TECH MACHINES


Vyberte si obráběcí centrum, které potřebujete

V našem sortimentu najdete například vysokorychlostní obráběcí centrum ARES. Má velkou pracovní plochu a širokou škálu obráběcích vřeten. Díky maximální přesnosti obrábění se hodí i pro nejnáročnější obráběcí operace.

Pořídíte u nás také vysokorychlostní 5-osé obráběcí centrum ANTARES či CRONUS, které umožní obrábět hliníkové formy, lehké slitiny i kompozitní materiály. Pro obrábění hliníku, lehkých slitin, kompozitních materiálů, ale také impregnovaných vláken, materiálů na bázi dřeva a písku se hodí obráběcí centrum POSEIDON s 5 interpolovanými osami.

Naše obráběcí centra najdete ve ZlíněVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.lj-tech.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen

Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen

Obráběcí stroje najdou využití v celé řadě oborů. Ve společnosti LJ TECH MACHINES to víme. Proto zastupujeme špičkovou firmu CMS S.p.A., která je předním výrobcem obráběcích strojů pro obory jako automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba lodí, modeling (formy, kopyta,….), zbrojní průmysl, výroba brýlových obrouček a další… Dodáváme technologie jak velkým firmám, tak i soukromým podnikatelům. Jsme schopni dodat víceosé CNC obráběcí centra, tepelně-tvářecí lisy, stroje pro řezání vodním paprskem. Stačí si vybrat, jaké obráběcí stroje jsou pro váš obor nejvhodnější.

Vydáno 20.11.2015
Víte, že se i na výrobu Formule 1 používají CNC obráběcí stroje a stroje na řezání vodním paprskem?

Víte, že se i na výrobu Formule 1 používají CNC obráběcí stroje a stroje na řezání vodním paprskem?

Sintex, Athena, Synthesy nebo Antares. To nejsou tajemné zaklínací formulky, ale názvy pro CNC obráběcí centra od společnosti LJ-TECH MACHINES s.r.o. umožňující kvalitní CNC řezání a obrábění nejrůznějších materiálů. CNC obráběcí centra a další stroje výrobce CMS S.p.A. přitom stojí za mnoha produkty především automobilového či leteckého průmyslu. Dalšími odvětvími, kde se úspěšně uplatňují stroje firmy CMS S.p.A., je výroba lodí, kolejových vozidel, větrných elektráren, zbrojařská výroba, výroba brýlí, dřevovýroba, dřevostavby, stavitelství, plastařská výroba jako je např. bílá technika, sanitární předměty a mnoho dalších. Vy nám přinesete co chcete vyrábět, my Vám na to navrhneme technologii.

Vydáno 08.11.2014Vydáno 19.09.2016
364 Zhlédnutí
Topováno 07.05.2019