Kvalitní obráběcí centra s rozsáhlou možností využití dodává LJ-TECH MACHINES

Obrábíte kompozitní materiály, hliníkové formy a jiné materiály? Potřebné pořídíte u firmy LJ-TECH MACHINES s.r.o.. Dodáváme CNC obráběcí centra renomovaného výrobce CMS Industries, která se využívají v leteckém, vojenském, automobilovém i námořním průmyslu, ale také v energetice, stavebnictví či při zpracování kamene, dřeva a jiných materiálů.

Obrábíte kompozitní materiály, hliníkové formy a jiné? Vyzkoušejte obráběcí centra od firmy LJ-TECH MACHINES.

Obráběcí centra pro vynikající kvalitu výrobků

Kvalitní stroje jsou základem každé výroby. Naše obráběcí centra jsou navržena tak, aby umožnila vysokorychlostně obrábět kompozitní materiály, hliníkové formy a lehké slitiny. Poskytují dobrou dynamiku pohybu s cílem zajistit vysokou produktivitu a jejich konstrukce zamezuje vibracím, takže je dosažena vynikající kvalita vyráběných produktů.

Máme rozsáhlý katalog různých řešení obráběcích center. Vybere si z nich každý výrobce, ať už na strojích potřebuje vyrábět díly pro raketoplány, vojenská i civilní letadla, sportovní, silniční i závodní vozy, lodě, jachty, větrné turbíny a mnohé další.

Obráběcí centra LJ-TECH MACHINES


Vyberte si obráběcí centrum, které potřebujete

V našem sortimentu najdete například vysokorychlostní obráběcí centrum ARES. Má velkou pracovní plochu a širokou škálu obráběcích vřeten. Díky maximální přesnosti obrábění se hodí i pro nejnáročnější obráběcí operace.

Pořídíte u nás také vysokorychlostní 5-osé obráběcí centrum ANTARES či CRONUS, které umožní obrábět hliníkové formy, lehké slitiny i kompozitní materiály. Pro obrábění hliníku, lehkých slitin, kompozitních materiálů, ale také impregnovaných vláken, materiálů na bázi dřeva a písku se hodí obráběcí centrum POSEIDON s 5 interpolovanými osami.

Naše obráběcí centra najdete ve Zlíně


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lj-tech.cz/

Vydáno 19.09.2016
374 Zhlédnutí
Topováno 07.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen

Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen
Obráběcí stroje najdou využití v celé řadě oborů. Ve společnosti LJ TECH MACHINES to víme. Proto zastupujeme špičkovou firmu CMS S.p.A., která je předním výrobcem obráběcích strojů pro obory jako automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba lodí, modeling (formy, kopyta,….), zbrojní průmysl, ...

Víte, že se i na výrobu Formule 1 používají CNC obráběcí stroje a stroje na řezání vodním paprskem?

Víte, že se i na výrobu Formule 1 používají CNC obráběcí stroje a stroje na řezání vodním paprskem?
Sintex, Athena, Synthesy nebo Antares. To nejsou tajemné zaklínací formulky, ale názvy pro CNC obráběcí centra od společnosti LJ-TECH MACHINES s.r.o. umožňující kvalitní CNC řezání a obrábění nejrůznějších materiálů. CNC obráběcí centra a další stroje výrobce CMS S.p.A. přitom stojí za mnoha ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LJ-TECH MACHINES s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
LJ-TECH MACHINES s.r.o.
www.lj-tech.cz
Adresa

Adresa

Smetanova 2401
Zlín 760 01

info@lj-tech.cz
+420 724 212 221


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha