SEVEROČESKÁ PAPÍRNA Teplice – výroba lepenky, výkup sběru, skartace

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. Výroba a prodej šedé strojní lepenky

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA Teplice – výroba lepenky, výkup sběru, skartace

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.
Výroba a prodej šedé strojní lepenkyŠedá strojní lepenka a výrobky z ní - na to se specializuje SEVEROČESKÁ PAPÍRNA

Výroba a prodej šedé lepenky ze sběrového papíru, výrobky ze strojní lepenky, ale také výkup a recyklace sběrového papíru či skartace. To jsou činnosti, kterými se zabývá společnost SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s r.o. z Novosedlic.

Šedou strojní lepenku a výrobky z ní vyrábí SEVEROČESKÁ PAPÍRNA.

Vyrábíme a zpracujeme šedou lepenku

Šedá strojní lepenka tlumí nárazy a využívá se zejména k ochraně zboží při přepravě proti mechanickému poškození i znečištění. Na výrobu šedé lepenky se specializuje právě naše papírna. Pořídíte u nás lepenku v různých gramážích od 300 do 900 g/m2, na výběr je několik barev a provedení, a to šedá strojní lepenka, dále hnědošedá, hnědohnědá nebo bělošedá lepenka. Pořídíte u nás také dekorativní lepenku.

Vyrábíme i kartonáž z hladkých i vlnitých lepenek, tedy klopové krabice a tvarové výseky nebo řezané a vysekávané proložky na požadovaný rozměr. Dále u nás najdete slepované a polepované lepenky i speciální slepované lepenky odolné proti stárnutí, které se hodí do archivů a muzeí k dlouhodobému uchovávání.

Šedá lepenka a výrobky z ní


SEVEROČESKÁ PAPÍRNA – další služby jako skartace nebo výkup papíru

Šedá strojní lepenka a její výroba není naší jedinou činností. Zdarma provádíme skartaci papírových dokumentů, a to dokonalým znehodnocením ve vířivém rozvlákňovači. Papír je rozdělen na jednotlivá vlákna, a je tedy nemožné opětovné složení dokumentů. Vlákna se poté používají na nové výrobky.

Naše papírna rovněž vykupuje sběrový papír od minimální hmotnosti 100 kg, a to za nejvýhodnější ceny. Přijímáme dodávky volně ložené, lisované do balíků i fixované na paletách. Noviny, časopisy, reklamní letáky, vlnitá lepenka a podobně, to vše od vás vykoupíme a dále zpracujeme.

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba šedé lepenky

Výroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.

Vydáno 21.08.2017Vydáno 19.09.2016
502 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2019