Paletové dopravníky Praha 4, unesou až 60 kilogramů s maximální rozměrem nákladu 64 x 64cm

FlexLink Systems s.r.o. Flexibilní článkové dopravníky Praha

Paletové dopravníky Praha 4, unesou až 60 kilogramů s maximální rozměrem nákladu 64 x 64cm

FlexLink Systems s.r.o.
Flexibilní článkové dopravníky PrahaDopravníky a montážní linky od FlexLink Systems zefektivní výrobu

Uspořte díky společnosti FlexLink Systems s.r.o. čas, energii i peníze ve výrobě. Jak? Získejte kompletní řešení materiálového a informačního toku ve výrobě. Naše dopravníky, montážní linky a software vám pomohou zautomatizovat výrobu, díky tomu snížíte výrobní náklady a zvýšíte efektivitu výroby.

Zautomatizujte a zefektivněte výrobu díky dopravníkům od firmy FlexLink Systems.

Kvalitní dopravníky v několika provedeních

Dopravníky vám ulehčí manipulaci s materiálem a výrobky. Dodáváme je v několika provedeních, vybírat můžete hliníkové či nerezové dopravníky. Díky plastovému řetězovému pásu vám dopravníky zajistí přímou, horizontální nebo vertikální dopravu výrobků. Navíc je lze snadno přestavit na požadovaný směr toku výrobků, jako je zdvih, slučování a rozbočování, akumulace, otáčení a orientování.

Pro naše dopravníky je typická kvalita, dlouhá životnost a neustálý vývoj.

FlexLink Systems – hliníkové dopravníky


Montážní linky i nejrůznější doplňky

K našim dopravníkovým systémům dodáváme také různé doplňky, například laserové značení, PCB manipulace nebo software, který kontroluje proces výroby. Zajistíme i celé automatizované montážní linky na klíč. Námi dodávané dopravníky a montážní linky najdou využití v automobilovém, papírenském, potravinářském, medicínském i elektrotechnickém průmyslu.

Obraťte se na nás a zefektivněte svoji výrobu!

Dopravníky a montážní linky – Praha 4
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dodavatel řešení materiálového a informačního toku ve výrobě

Dodavatel řešení materiálového a informačního toku ve výrobě

Snažíte se ve své výrobní firmě o efektivitu práce a zvýšení produkce? Zkuste na to jít automatizací a vylepšete nejen efektivitu práce, ale také modernizaci výroby. Pokud nechcete jít z bláta do louže, tak si vybavení výroby zajistěte firmou FlexLink Systems s.r.o., která je předním poskytovatelem špičkových řešení pro náš výrobní průmysl.

Vydáno 22.06.2017
Dopravníky a montážní linky zaručí efektivitu výroby

Dopravníky a montážní linky zaručí efektivitu výroby

Společnost FlexLink Systems je vaše cesta k úspoře času, energie a peněz ve výrobě. Dodává totiž přístroje a software, díky kterým plně zautomatizujete, a tím pádem i zefektivníte, výrobu. Naše řešení využijete v mnoha průmyslových oblastech. Tak na co ještě čekáte? Úspěch na vás čeká u FlexLink Systems.

Vydáno 20.06.2014Vydáno 19.09.2016
71 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2020