Autodoprava Karel Rys: Kontejnerová doprava, prodej stavebního materiálu i zemní práce

Stavíte a potřebujete nakoupit a dopravit stavební materiál? Nebo naopak bouráte a hledáte způsob, jak se zbavit odpadu? Obojí zařídí firma Autodoprava Karel Rys. Kromě nákladní dopravy provádíme také zemní práce v oboru stavebnictví, čištění komunikací i prodej stavebního materiálu. Své služby poskytujeme v Praze a Středočeském kraji.

Autodoprava Karel Rys - nákladní kontejnerová doprava stavebního materiálu i odpadu.

Kontejnerová doprava stavebního materiálu i odpadu

V rámci svých služeb se specializujeme zejména na nákladní dopravu a pronájem kontejnerů různých objemů a nosností na odvoz odpadů i sutě. Kontejnerová doprava má tu výhodu, že umožňuje přivezení kontejneru a jeho položení na požadované místo na potřebnou dobu. Jakmile je kontejner naplněný, zajistíme jeho odvoz a výkup odpadu, zeminy a suti. Přijímáme čistou výkopovou zeminu, tříděný stavební a demoliční odpad, jako je například beton, cihly, tašky nebo suť.

Prohlédněte si ceník kontejnerové dopravy


Nejen kontejnerová doprava, ale i prodej materiálu a další služby

Pokud naopak stavíte, využijete náš prodej stavebního materiálu. Nakoupíte u nás říční, kopaný i zásypový písek, lomový kámen nebo lomový prach, štěrk i recykláty sutí a betonu. Samozřejmostí je následný odvoz materiálu nákladními vozy Avia, Man či Tatra.

Pokud máte větší množství stavebního materiálu a potřebujete si jej někde uložit, umožníme vám to na naší deponii v Praze 9 Hrdlořezích.

Postaráme se také o veškeré zemní práce ve stavebnictví pomocí nejrůznější techniky. Využíváme mini bagřík, pásová rypadla, hydraulické nůžky či kladiva a kolová rypadla. K našim službám dále patří i čištění komunikací.

Autodoprava Karel Rys: nákladní doprava, prodej materiálu a další službyVydáno 20.09.2016
138 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Likvidace odpadu – důležitá oblast nákladní autodopravy

Likvidace odpadu – důležitá oblast nákladní autodopravy
Při demolicích či přestavbách je vždy třeba vyřešit zásadní problém – jakým způsobem se postarat o likvidaci odpadu, jak jej přemístit. Likvidace a odvoz odpadu je důležitou oblastí nákladní autodopravy, současně patří k těm nejvyhledávanějším vůbec. O likvidaci odpadu se v Praze a v celém ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Karel RYS
WEBOVÁ STRÁNKA
Karel RYS
www.autodopravarys.cz
Adresa

Adresa

Pod Táborem 661/ 2a
Praha 9 190 00

obchod.lynx@seznam.cz
+420 724 897 622


Najdete nás také zde:

ARES
captcha