Výkup odpadu snadno, okamžitě a za dobré ceny

Potřebujete se zbavit starého kovu, papíru, elektrošrotu či jiných věcí? Přejete si to však udělat ekologicky a za dobrých podmínek? Obraťte se na společnost Petr Novák s.r.o., která se na výkup odpadu specializuje již řadu let. Zbavte se výhodně materiálů, které navíc někdo jiný ještě zužitkuje.

Vykoupíme od vás starý kov, papír, elektrošrot a další. Zbavte se výhodě odpadu!

Skartace starých materiálů, výkup papíru i knih

Leží vám doma zbytečné hromady starých knížek, které už nikdo nebude číst, ale je vám líto je úplně vyhodit? Máte plný sklep letáků ze supermarketů, novin, časopisů, starých kancelářských popsaných papírů a chtěli byste raději místo, které zabírají, využít lépe? Pak je řešením výkup odpadu. Věcí se zbavíte, budou dobře využity a vy ještě vyděláte nějakou tu korunu.

Firma Petr Novák se navíc snaží svým zákazníkům výkup odpadu co nejvíce zjednodušit a poskytovat nejlepší ceny na trhu. Pořádá i sběrové akce pro školy.

Samozřejmostí je i férové, seriózní a diskrétní jednání. Potřebujete nějaké dokumenty skartovat a mít jistotu, že budou opravdu nenávratně zlikvidovány? Neváhejte a vložte svou důvěru do společnosti Petr Novák.

Výkup odpadu - ceník služeb


Výkup odpadu z kovových materiálů i elektrošrotu

Mezi další materiály, které firma Petr Novák vykupuje, patří všelijaké kovy, jako je měď, hliník, mosaz či tvrdokovy. Zbavit se zde můžete ale například i elektromotorů, měděných či hliníkových kabelů a dalšího elektrošrotu.

Prodej, likvidaci a výkup odpadu od soukromých osob i firem provádí společnost Petr Novák ve své provozovně v Českých Budějovicích. V případě výkupu například většího množství papíru je možnost přistavit kontejner na místo určení.

Společnost Petr Novák – výkup odpadu a jeho likvidaceVydáno 20.09.2016
239 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zbavte se odpadu a ještě na něm vyděláte

Zbavte se odpadu a ještě na něm vyděláte
Hromadí se vám doma starý papír od novin až po knihy a časopisy? K tomu odpad kovový a vám jde z toho nepořádku hlava kolem? Tak si pojďte nejen uklidit, ale také vydělat. Díky službám firem, které mají na odpad svůj systém, dokážete s odpadem nakládat tak, aby vás neobtěžoval, ale naopak vám ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Petr Novák s.r.o. Likvidace odpadů České Budějovice
WEBOVÁ STRÁNKA
Petr Novák s.r.o.
novak-odpady.cz
Adresa

Adresa

Bavorovice 132
Bavorovice 373 41

petrnovakcb@gmail.com
+420 603 524 162


Najdete nás také zde:

ARES
captcha