Stavební stroje opravíme rychle a spolehlivě

Dnešní stavební stroje, podobně jako jiná technika, se často vyrábějí tak, aby posloužily jen několik desítek měsíců, a pak se porouchaly. Jejich výrobce počítá s tím, že si tím zákazník automaticky pořídí nový stavební nástroj. Pro zákazníky to znamená narůstající náklady i stres. Od toho je tu společnost Kamila Kramného, která ví, jak na poruchovost strojů.

Kamil Kramný - stavební stroje

Nezahazujte porouchané stavební stroje

Kamil Kramný zajišťuje servis stavebních strojů už více než 30 let. Ani za tu dobu se však nezměnil důraz na preciznost a kvalitu opravárenských činností, stejně jako osobní přístup ke všem klientům. A jak vůbec takový servis strojů vypadá? Odborný servis jsme schopni zajistit jak v naší specializované dílně, tak na místě, které si sám určí klient. Zákazníkům se snažíme vycházet vstříc, takže nemusí drahé stavební stroje přepravovat stovky kilometrů. Porouchaný stroj nejprve rozložíme a zjistíme závadu. Poté stanovíme předběžnou kalkulaci oprav a s klientem následně dohodneme termín opravy. Vše jednoduše, spolehlivě a rychle.

Podívejte se, jaké stavební stroje například opravujeme


Servis stavebních strojů vám ušetří peníze

Naši proškolení zaměstnanci si poradí s lecjakou poruchou stavebního stroje. Provádíme jak drobné, tak rozsáhlé opravy stavební mechanizace. Zajišťujeme klasickou údržbu i generální opravy, poradíme si s ultrazvukovým čištěním nebo repasováním dílů a vyznáme se také v technologii nanášení kluzkých laků.

Samozřejmostí jsou také opravy motorů přístrojů. Poradíme si se značkami, jako jsou Honda, Robin, Hatz, Farymann a mnoho dalších. Pokud hledáte někoho s důslednou diagnostikou a smyslem pro detail, tak se na nás můžete spolehnout.

Pro servis stavebních strojů nás kontaktujteVydáno 21.09.2016
40 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kamil Kramný Stavební stroje Kramný
WEBOVÁ STRÁNKA
Kamil Kramný
www.kramny.cz
Adresa

Adresa

Nové domky 222
Dolní Životice 747 56

kramny@kramny.cz
+420 602 755 829


Najdete nás také zde:

ARES
captcha