Spolehlivá kamionová doprava do Anglie pro vaše zboží

Potřebujete převést zboží do Anglie? Chcete spolupracovat se spolehlivou a prověřenou firmou? Pak je řešením společnost DORYS CZ. S námi se vám spolupráce vyplatí.

Mezinárodní autodoprava DORYS

Mezinárodní autodoprava rychle a bezpečně

Historie rodinné české firmy DORYS CZ se píše až do roku 1998. Od té doby jsme ušli velký kus cesty, proto jsme vám dnes schopní zajistit služby mezinárodní kamionové dopravy v tak kvalitním rozsahu.

Ať už potřebujete do Anglie přepravit jednu věc nebo tři nákladní vozy, jsme tu pro vás. Doprava do Anglie je s námi možná od jedné do 38 palet a také od 50 kilogramů až do 24 tun. V případě dalšího nákladu navíc zjistíme spolehlivou dopravu pomocí našich partnerů.

Jak vypadá doprava do Anglie?


Naše autodoprava po Evropě = Moderní vozový park i školení řidiči

Dopravu napříč Evropou nám usnadňuje náš moderní vozový park. Vlastníme tandemové soupravy i plachtové a sklápěcí návěsy. Zajímá vás, jak je to se skladováním přepravovaného zboží? Od toho je tu náš zmodernizovaný centrální sklad s dostatečnou rozlohou.

Kamionová doprava do Anglie ale není naše jediná činnost. Zajišťujeme také export a import zboží do dalších evropských zemí. Objednat si náš můžete například pro přepravu do Německa, Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska nebo Francie. Těšíme se na spolupráci.

Mezinárodní doprava, na kterou se můžete spolehnout


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dorys.cz

Vydáno 22.09.2016
624 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pro bezpečnou nákladní dopravu je tu DORYS CZ

Pro bezpečnou nákladní dopravu je tu DORYS CZ
Potřebujete přepravit vysokoobjemový náklad nebo jen drobnost? Na dlouhé či krátké vzdálenosti? Pokud jste alespoň na jednu možnost odpověděli ano, pak vyhledejte DORYS CZ. Jsme totiž spolehlivá služba, která má v oblasti nákladní dopravy bohaté zkušenosti.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DORYS CZ, s.r.o. Transport - Spedition
WEBOVÁ STRÁNKA
DORYS CZ, s.r.o.
www.dorys.cz
Adresa

Adresa

Brod 47
Příbram 261 01

sarka@dorys.cz
+420 777 762 131


Najdete nás také zde:

ARES
captcha