Zdící materiály prodej Kladno – odolný, vhodné i pro nízkoenergetické stavby

Václav Rajniš Stavebniny Kladno

Zdící materiály prodej Kladno – odolný, vhodné i pro nízkoenergetické stavby

Stavební materiál od renomovaných výrobců dodávají Stavebniny Kladno

Sháníte kvalitní stavebniny? Najdete je u firmy Václav Rajniš Stavebniny Kladno. Jsme prosperující rodinná firma, která vám zajistí kompletní zásobování stavebními materiály od renomovaných výrobců. Poskytujeme komplexní služby i odborné poradenství. Vsaďte na stabilní českou firmu a mějte jistotu kvalitních služeb.

Václav Rajniš - stavební materiál

Kvalitní stavební materiál za příznivé ceny

Nejen pro Kladno a okolí zajišťujeme široký sortiment stavebního materiálu. Najdete u nás betonové, pálené i bitumenové střešní krytiny a okapové systémy. Dodáváme suché omítkové a maltové směsi, suché betonové směsi, pastovité i sanační omítky, zateplovací systémy a další.

Pořídíte u nás také nejrůznější zdící materiály, betonové výrobky do interiéru i exteriéru, sádrokartony, izolace a stavební chemii pro zateplování, odhlučnění i hydroizolaci. Součástí našeho sortimentu jsou také okna a dveře nebo třeba keramické i betonové obklady a dlažby.

Veškeré námi dodávané produkty pochází od ověřených výrobců, jako jsou XELLA, KB BLOK, HELUZ, BEST, SCHIEDEL, CS-BETON a další. Můžete se tak spolehnout na vysokou kvalitu výrobků.

Potřebujete stavebniny? Obraťte se na nás!


Zajistíme nejen stavebniny, ale i odborné poradenství

Kromě dodávky stavebnin spolupracujeme s fasádním studiem BASF, které zajišťuje komplexní servis pro stavby a rekonstrukce. Poskytuje nejen produkty a služby, ale i odborné poradenství v oblasti nátěrů, omítek, zateplovacích systémů, spárovacích hmot či dekorativních fasád. Pomůže vám tak s výběrem vhodného materiálu nebo navrhne kompletní řešení pro celou stavbu na klíč.

Václav Rajniš Stavebniny Kladno – využijte naše akce!Vydáno 22.09.2016
131 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě

Stavební materiály Kladno – vše potřebné na jednom místě
Při nákupu stavebních materiálů je výhodné, pokud můžete nakoupit veškeré potřebné vybavení a materiály na jednom místě. Nutnost navštěvovat více obchodů vytváří komplikace jak ze strany organizační, tak časové. Stavebniny Kladno nabízí pestrý výběr veškerého stavebního sortimentu, bezpochyby si ...

Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců

Prodej stavebních materiálů od osvědčených výrobců
Stavebniny jsou základem pro všechny objekty, které je možné vidět všude kolem nás. Abyste mohli i Vy stavět z těch nejlepších materiálů, budete potřebovat kvalitní obchod se stavebninami. Takovým obchodem jsou i Rajniš stavebniny Kladno, které Vás potěší jak svými cenami, tak především kvalitou, ...

Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí

Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí
Ať už stavíte rodinný dům svépomocí nebo zajišťujete materiál pro stavební firmu, v Kladně a okolí se můžete spolehnout na firmu Rajniš stavebniny, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat. Nabízí totiž stavebniny renomovaných značek pro celou stavbu od základů až po střechu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Václav Rajniš Stavebniny Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Václav Rajniš
www.stavebniny-kladno.cz
Adresa

Adresa

Vojtěcha Dundra 142
Kladno 7 273 09

prodejna@stavebniny-kladno.cz
+420 312 273 558


Najdete nás také zde:

ARES
captcha