Kamenné koberce PRESSTONE – to je nabídka IP TRADE BRNO s.r.o.

Pokud uvažujete o nových venkovních dlažbách, vnitřních podlahách nebo rekonstrukcích povrchů, mohou být kamenné koberce to pravé pro Vás. Pokládka kamenných koberců sice není jednoduchou záležitostí, avšak stačí si pozvat odbornou firmu, která vše profesionálně zvládne na jedničku. Přesně tyto služby nabízí společnost IP TRADE BRNO s.r.o. se sídlem v Brně.

kamenné koberce

Kamenný koberec z říčních nebo mramorových kamínků

Jsme generálním zastoupením výrobků PRESSTONE pro Českou republiku, zajišťujeme prodej produktů i kompletní dodávky kamenného koberce z říčních kamínků, mramorových kamínků a barevných křemičitých písků. Záleží jen na vás, které provedení si vyberete. V naší vzorkové prodejně, do které tímto zveme klientskou i odbornou veřejnost, se Vám bude věnovat tým odborníků. Kamenné koberce jsou výbornou volbou, jelikož se jedná o přírodní materiál skloubený s kvalitním pojivovým systémem. A nemusíte se bát ani samotné pokládky. Pokládka povrchů je jednou ze služeb, které běžně zajišťujeme a zájemce o pokládku proškolujeme.

PRESSTONE je široká škála exkluzivních kvalitních materiálů


Do exteriérů, interiérů - na zem, podlahu i stěnu

Kamenné koberce nabízejí spoustu možností
Kamenný koberec lze v exteriéru využít v okolí domů, bazénů, na schody, terasy, dvory, chodníky, příjezdové cesty, balkóny a jiné. Kamínky se dají položit na různé povrchy : na beton, dlažbu, kámen, asfalt i zhutněné štěrkové lože. Kamenný koberec najde své místo také v interiéru. Do vstupní haly, vnitřního bazénů, koupelny, obývacího pokoje, kuchyně, šatny i do komerčních prostor se používá aplikace s neporézní povrchovou úpravou. Kamenný koberec využijete zkrátka kdekoliv.

PRESSTONE - ukázky našich realizací


Kamenný koberec nabízí mnohé výhody

Stále váháte, jestli si pořídit kamenný koberec? Přesvědčí vás jeho vzhled a nesporné výhody. Jako je například dlouhá životnost, mrazuvzdornost, celistvost povrchu, vodopropustnost v provedení do exteriéru a naopak nepropustnost vody v interiéru při aplikaci plniče povrchu. Oceníte i snadnou údržbu a čištění. Vybírat lze z říčních praných písků rozdílných zrnitostí, mramorové drtě se strojově vodou omletými hranami v široké škále barevných tónů a také barevných křemičitých písků. Pozitivem je také rychlá pokládka.

PRESSTONE - nabídka


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.presstone.cz

Vydáno 22.09.2016
240 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRESSTONE
WEBOVÁ STRÁNKA
PRESSTONE
www.presstone.cz
Adresa

Adresa

Bohunická 85
Brno-Horní Heršpice 619 00

info@presstone.cz
+420 511 189 783


Najdete nás také zde:

ARES
captcha