Ochrana životního prostředí - ekolog podniku - osvědčení o způsobilosti výkonu je u nás samozřejmostí

Vzdělávací středisko Praha Ivana Kubičková - T.E.P.

Ochrana životního prostředí - ekolog podniku - osvědčení o způsobilosti výkonu je u nás samozřejmostí

Vzdělávací středisko Praha
Ivana Kubičková - T.E.P.Kurzy BOZP a PO: Zajistěte svým zaměstnancům vzdělání v oblasti bezpečnosti i požární ochrany

Vzdělání v oblasti bezpečnosti a ochrany při práci (BOZP) či požární ochrany (PO) je nezbytnou součástí zaměstnaneckého vztahu. Máte i vy proškolené své zaměstnance? Kurzy BOZP, PO i v oblasti ochrany životního pro zaměstnance pořádá Vzdělávací středisko Ivana Kubičková – T.E.P.

Vzdělávací středisko Ivana Kubičková - T.E.P., to jsou kurzy BOZP a PO.

Kurzy požární ochrany a mnohé další

Ať už potřebujete zajistit školení v oblasti požární ochrany, kurzy BOZP i ochrany životního prostředí, obraťte se na nás. Naše široká paleta školení zahrnuje jak základní kurzy, tak i kurzy nadstavbové, zaměřené na nové trendy v daných oblastech nebo třeba semináře.

Aktuálně pořádáme například základní kurz pro preventisty PO, tedy pro zaměstnance určené k vedení požární knihy a plnění dalších povinností v oblasti požární ochrany. Vyškolíme také techniky PO, kteří mohou zajišťovat požární ochranu a provádět školení zaměstnanců. Základní kurzy požární ochrany zahrnují také kurz pro přípravu ke zkouškám odborné způsobilosti osob v oboru požární ochrany.

Vzdělávací středisko T.E.P.: kurzy BOZP, PO i OŽP v Praze


Bezpečnost i ochrana životního prostředí

Vaše zaměstnance proškolíme také v oblasti BOZP. Proškolené osoby pak mohou vykonávat funkci bezpečnostního technika a způsobilé osoby v prevenci rizik.

Vybrat si můžete i kurz ochrany životního prostředí, který je určen všem, kdo potřebuje ve své profesi znalost předpisů z oblasti ochrany životního prostředí. Hodit se může inženýrům, technikům, ekologům nebo třeba podnikatelům, kteří se zabývají analýzou a zneškodňováním odpadů.

Vyberte si školení dle svých potřeb a elektronicky se přihlaste!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.

Vydáno 11.07.2014
Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.

Vydáno 11.10.2017Vydáno 27.09.2016
123 Zhlédnutí
Topováno 29.02.2020