FERRUM s.r.o.
FERRUM: hutní materiál, ocelové rošty, zámečnictví a mnohé další

Hutní materiál, ocelové rošty, ale i kovošrot a likvidace autovraků. To je jen malá část činností, kterými se zabývá společnost FERRUM s.r.o. Kromě toho mezi naše služby patří pálení trubek a plechů laserem i plazmou, výroba sítí do betonu a v neposlední řadě také zámečnictví a mnohé další.

Ferrum: hutní materiál

Hutní materiál i zámečnictví

Potřebujete hutní materiál pro stavby, rekonstrukce či výrobu? Firma FERRUM prodává hutní materiál té nejvyšší kvality za velmi výhodné ceny. Náš sortiment si můžete pohodlně prohlédnout v našem skladu v Moravských Budějovicích, Třebíči či v Táboře a vybrat si plechy, ocelové profily, trubky, tyče a další materiál dle vaší potřeby. Dále vyrábíme a prodáváme podlahové ocelové rošty a zámečnické výrobky nejrůznějších rozměrů podle přání zákazníka.

Soustředíme se také na pálení plechů a trubek plazmou a laserem. Jsme schopni ohýbat tvarové výrobky na ohraňovacím lisu. Na ohýbačce ohýbáme většinu obvyklých profilů, pásovin a nosníků. Provádíme ohýbání a stříhání výztuže. Vyrábíme armokoše různých velikostí a délek dle výkresů. Kromě armování výztuže zajistíme i dodání vázacího drátu a všech distančních prvků.

FERRUM: kvalitní hutní materiál za skvělé ceny


Kovošrot, ekologická likvidace autovraků a další služby

Součástí naší firmy je také kovošrot. Kovový odpad i autobaterie od vás vykoupíme v Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí i v Moravských Budějovicích. Tam najdete také autovrakoviště, kde provádíme ekologickou likvidace autovraků zdarma. Nabízíme i odvoz kovošrotu vlastní dopravou.

Máte zájem o hutní materiál či naše další služby? Ozvěte se nám!


FERRUM se prezentuje na brněnských veletrzích

Navštívit nás každoročně můžete na strojírenském veletrhu, který se v Brně koná vždy v podzimních měsících a také na stavebním veletrhu, který bývá v dubnu. Po zbývající část roku jsme Vám k dispozici v sídle naší firmy v Moravských Budějovicích a v pobočkách v Třebíči, Velkém Meziříčí, Jemnici a Táboře.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ferrum-mb.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí

Kovošrot a autovrakoviště v Moravských Budějovicích i okolí

Zbavit se starého automobilu podle platné legislativy je stejně důležitý úkol, jako zajistit odstranění kovového odpadu. Společnost Ferrum s.r.o. poskytuje v Moravských Budějovicích služby kovošrotu a autovrakoviště za výhodných podmínek, díky čemuž své zákazníky odpadu nejen zbaví, ale také náležitě finančně odmění. Kovošrot přitom provozuje nejen v Moravských Budějovicích, ale také Jemnici, Třebíči, Velkém Meziříčí a Táboře.

Vydáno 13.02.2016
Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Výroba podlahových roštů podle konkrétních požadavků klienta

Podlahové rošty jsou pro svou univerzálnost, jednoduchost, stabilnost i pevnost velmi oblíbeným konstrukčním řešením pro použití na úniková schodiště, lávky, jako kryty odtokových žlabů, montážních jam atp. Často jsou tyto rošty důležitým funkčním prvkem u průmyslových staveb, např. v chemických provozech. Společnost Ferrum s.r.o. se sídlem v Moravských Budějovicích se zabývá výrobou podlahových roštů, přičemž vychází z konkrétních požadavků klienta.

Vydáno 04.03.2016
Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Analýza kovových materiálů a slitin pomocí spektrometru DELTA PROFESSIONAL

Rychlá nedestruktivní analýza chemického složení kovových materiálů a slitin se používá v mnoha odvětvích a má široké uplatnění. Moderní spektrometry, mezi které patří např. model DELTA PROFESSINAL, se pyšní snadnou obsluhou a přesným vyhodnocením analýzy prakticky jakéhokoliv materiálu. Spektrometr je však velmi drahý, proto se jeho pořízení obvykle nevyplatí. Využijte služeb společnosti FERRUM s.r.o., která tímto spektrometrem disponuje a poskytuje měření.

Vydáno 01.02.2016
Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu i další činnosti představí firma FERRUM na strojírenském veletrhu v Brně

Prodej hutního materiálu, výroba ocelových roštů, zámečnická výroba, pálení trubek a plechů plazmou či laserem nebo ohýbání betonářské oceli? To i mnohem více patří do nabídky společnosti FERRUM. Chcete i vy poznat naši firmu detailněji, prohlédnout si naše výrobky nebo se na něco zeptat? Již brzy budete mít možnost. Stačí navštívit mezinárodní strojírenský veletrh v Brně ve dnech 14. - 18. 09. 2015.

Vydáno 07.09.2015
Ferrum - kovovýroba od A do Z

Ferrum - kovovýroba od A do Z

Už více než dvacet let společnost Ferrum poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti kovoprůmyslu. V sortimentu nabízených služeb najdete velkoobchod hutního materiálu, zámečnickou výrobu, ekologickou likvidaci autovraků, pálení CNC laserem, pálení CNC plazmou, výrobu na ohraňovacím lisu, skružování profilů, výrobu ocelových roštů, kovošrot, prodej náhradních automobilových dílů, armovnu, výrobu výztuže do betonu a také atypických kari sítí.

Vydáno 18.06.2014
Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Společnost Ferrum je vaše ocelová jistota v oblasti prodeje hutního materiálu, ekologické likvidace autovraků, výroby ocelových roštů, zámečnické výroby, ale i v jiných oblastech zpracování kovů. Používá ty nejkvalitnější materiály a dbá na maximální spokojenost svých klientů ve všech oblastech své činnosti.

Vydáno 12.06.2014Vydáno 29.09.2016
219 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020

Prodej hutního materiálu

Prodej hutního materiálu

Hutní materiál – ocelové profily, tyče, plechy, trubky, betonářská ocel, dráty, ocelové pásky

Výroba podlahových roštů

Výroba podlahových roštů

Výroba ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů a žebříkových příček

Kovošrot

Kovošrot

Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot