ELTODO, a.s.Kvalitní slaboproudá i silnoproudá elektrotechnika, která vydrží

Dopravní systémy a osvětlení ve městech, technické zařízení budov nebo dodání kamerových systémů. To vše najdete v portfoliu známé společnosti ELTODO. Realizujeme komplexní zakázky od jejich projekce, přes složitou výrobu, až po montáž a uvedení do provozu. Jsme ideálním partnerem pro velké a složité projekty.

ELTODO - silnoproudá i slaboproudá elektrotechnika

ELTODO - elektrotechnika s tradicí

Historie vývoje naší firmy se píše už od roku 1991. Za tu dobu jsme se vypracovali mezi 100 nejstabilnějších firem. Zásluhu na tomto dynamickém vývoji ale neměli jen zkušení zaměstnanci, ale hlavně naši klienti, jejichž rozmanité zakázky nás neustále posouvají vpřed. Díky nim jsme nyní specialisté na téměř většinu technologických odvětví a našim posláním je jednoznačně silnoproudá i slaboproudá technika.

Pravidelně řešíme například zakázky na energetické systémy, u nichž neustále hledáme nové cesty, jak zvýšit jejich spolehlivost a efektivitu. Kromě toho se zabýváme také informačním technologiemi, u nichž je zase na prvním místě jejich rychlost.

Silnoproudá technika je náš obor


Města si zaslouží moderní osvětlení i dopravu

Další z našich služeb je zlepšování dopravy ve městech i mimo ně. Vždy se snažíme o kompatibilnost jednotlivých dílů, stejně jako jejich plynulost.

Pro naše klienty potom často zpracováváme také zakázky na úsporná a bezpečná osvětlení nebo jejich celkovou revitalizaci. V souvislosti s úsporností často řešíme také technické zařízení budov, u nichž nejvíce dbáme na bezpečnost a funkčnost.

Kontaktovat nás můžete také pro kamerové systémy nebo zpracování průmyslové automatizace. Pokud si stejně jako my, vážíte kvalitně odvedené práce, pak jsme pro vás tím ideálním partnerem.

Podívejte se, jak vypadají moderní dopravní systémy
FIREMNÍ ČLÁNKY


Široká nabídka služeb ohromí nejednoho zákazníka

Široká nabídka služeb ohromí nejednoho zákazníka

Firmy s tradicí jsou na trhu velmi ceněnými partnery. Mají za sebou spoustu zkušeností a projektů, prostřednictvím kterých prokazují své skutečné výsledky. Mezi společnosti s mnoha zkušenostmi se řadí také firma ELTODO, která má za sebou více než dvacetiletou tradici v oboru. Portfolio jejích služeb je skutečně široké. Mezi specializaci firmy patří dopravní systémy, osvětlení, informační a komunikační technologie, technické zařízení budov, průmyslová automatizace, ale také například kamerové systémy nebo energetika.

Vydáno 17.07.2015Vydáno 30.09.2016
70 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2017