Antikorozní ochrana kovů - povrchová úprava pro snížení nákladů na údržbu a opravu

Lason CZ s.r.o.

Antikorozní ochrana kovů - povrchová úprava pro snížení nákladů na údržbu a opravu

Lason CZ s.r.o.Povrchová úprava kovů Ostrava – pěkný vzhled i trvalá kvalita

Povrchová úprava kovů je důležitou procedurou nejen pro zlepšení vzhledu předmětu, ale především pro jeho delší životnost a pro ochranu materiálu. Pro Ostravu a okolí zajišťuje povrchové úpravy kovů společnost LASON CZ, která má v tomto oboru letité zkušenosti a velikou praxi.

Účinná povrchová úprava kovů

Povrchová úprava kovů snižuje náklady na údržbu předmětů

Aby kovové předměty trvale nejen dobře vypadaly, ale také neztrácely své vlastnosti a nepodléhaly zkáze a korozi, je potřeba o ně pečovat. Povrchová úprava kovů vám zajistí dlouhotrvající kvalitu a ochranu materiálu, díky čemuž se vyhnete zbytečným a předčasným opravám, a tudíž i výdajům.

Čištění povrchů kovů se provádí šetrným, ale účinným tryskáním, a sice buďto suchým, nebo mokrým. Tryskání je vhodné pro čištění starých nátěrů i odstranění rzí. V případě suchého tryskání se používá křemičitý písek, ekologická struska, syntetická drť či ocelová nebo litinová drť. Mokré tryskání pak využívá tlakové vody s příměsí křemičitého písku.

Dále jsou důležité ochranné a antikorozní nátěry, které povrch kovu ošetří a chrání před dalším působením škodlivých vlivů.

LASON CZ – Povrchová úprava kovů Ostrava


Kompletní ochrana povrchu kovů

Společnost LASON CZ se zabývá komplexními službami v povrchové úpravy kovů, a to od zbavení kovů starých nátěrů a rzi, až po metalizování antikorozními kovy. Můžete si zde objednat:

- metalizování – žárový nástřik zinkem, hliníkem a dalšími antikorozními kovy
- suché i mokré tryskání
- průmyslové a protipožární nátěry všech druhů (syntetické, epoxidové, polyuretanové…)
- mechanické ošetření kovů od rzi
- nátěry ocelových konstrukcí

Více o povrchové úpravě kovů od LASON CZ naleznete zde

Vydáno 30.09.2016
224 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2020