Auto Eder - autoservis, který vás zbaví všech starostí

Vyprší vašemu vozu brzy technická kontrola a potřebujete ho vzít na STK? Nebo potřebujete váš vůz přelakovat, ale pro okamžité opravy karoserie nestíháte běžnou otevírací dobu stávající opravny? Pak je potřeba udělat změnu a najít si nového automobilového partnera. Od toho je tu Auto Eder Karlovy Vary.

Auto Eder Karlovy Vary - servis, opravy karoserie i příprava na STK

Karlovy Vary i celý Karlovarský kraj

Je pro vás technická kontrola noční můrou a vždy ji odkládáte tak dlouho, jak jen můžete? Pak nechte profesionály pracovat za vás. Po domluvě váš vůz vyzvedneme, provedeme STK a zase vám ho vrátíme zpět. V případě zájmu zajišťujeme také měření emisí, výměnu SPZ, evidenční kontrolu nebo přihlášení vozu. Auto Eder se vždy snaží klientům dopřát něco navíc. Proto poskytujeme také noční a víkendový autoservis. Přivezte nám váš vůz pohodlně po pracovní době a vyzvedněte si jej druhý den ráno. Vše bez zbytečného stresu z dočasné ztráty vozu nebo bez nutnosti zapůjčení náhradního.

Autoservis Karlovy Vary - 24 hodin denně


Rychlé a účinné opravy karoserie

Pokud člověk jezdí denně ve městě, dřív nebo později se nevyhne drobným oděrkám nebo škrábancům na karoserii. V našem servisu nás žádná nehoda nepřekvapí a pro opravy karoserie používáme účinnou metodu PDR. Díky ní škrábance a důlky odstraníme bez porušení laku, a navíc za studena. Kapota poničená kroupami nebo padajícími kaštany už vás proto nemusí trápit.

Kromě toho našim klientům dodáváme také bohaté servisní příslušenství na různé vozy značky Toyota. Víme, jak šetrně pečovat o interiér i exteriér vozu a naučíme to i vás. S námi budete vždy o krok dál, vyzkoušejte služby Auto Eder Karlovy Vary!

Opravy karoserie i příprava na STKVydáno 30.09.2016
78 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vozy Toyota, Volvo, i spolehlivá manipulační technika

Vozy Toyota, Volvo, i spolehlivá manipulační technika
Co požadujete od svého vozidla? Rychlost, spolehlivost, nízkou spotřebu, pohodlí? Ať už sháníte zbrusu nový sporťák, který ohromí dámy, nebo hledáte spolehlivé rodinné auto, společnost Auto Eder je tu pro vás. Nabízíme vám vozy Toyota, Volvo a také jejich odborný servis. To ale není vše. Díky nám ...

Představujeme vám nové vozy Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis

Představujeme vám nové vozy Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis
Zvažujete pořízení nového vozu? Potrpíte si na komfort, elegantní vzhled a špetku luxusu? Pak bychom vám rádi představili tři nové vozy, které se na trhu objevily teprve nedávno - nové Volvo XC90, Toyota Auris a Toyota Avensis. Každý z uvedených vozů se může pyšnit něčím, co u jiných aut jen tak ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Eder, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Eder, s.r.o.
www.autoeder.cz
Adresa

Adresa

Chebská 392/116B
Karlovy Vary 360 01

prodej@autoeder.cz
+420 608 114 006


Najdete nás také zde:

ARES
captcha