AUTOCENTRÁLA: prodej a servis vozů ŠKODA pro města Ostrava, Karviná i Hlučín

Hledáte autosalon prodávající vozy ŠKODA v oblasti Hlučín, Ostrava a Karviná? Právě v těchto městech provozuje své autosalony společnost AUTOCENTRÁLA s.r.o.. Autorizovaným prodejem a servisem vozů ŠKODA se zabýváme už od roku 1994. Garantujeme vysokou kvalitu služeb, a to jak spojených s prodejem nových vozů, tak i se zajištěním záručního a pozáručního servisu.

Vozy ŠKODA pořídíte v autosalonech společnosti AUTOCENTRÁLA ve městech Hlučín, Ostrava a Karviná.

Autorizovaný prodej vozů ŠKODA

Hlučín, Ostrava-Třebovice, Karviná-Fryšták. Na těchto místech můžete navštívit naše tři autosalony, kde pořídíte nové vozy ŠKODA. Najdete u nás například kompaktní, ale zároveň dostatečně prostorné vozy ŠKODA Fabia. Vaši pozornost si zaslouží také oblíbené vozy ŠKODA Octavia či komfortní vozy ŠKODA Superb. Všechny je u nás pořídíte také ve verzi Combi.

Pokud hledáte automobil, do kterého pohodlně usadíte celou rodinu, zaměřte se na vozy ŠKODA Rapid a Rapid Spaceback s opravdu prostorným interiérem. Potřebujete naopak kompaktní vůz do každodenního městského provozu? Pak pro vás máme vozy ŠKODA Citigo. Dokonalý požitek z jízdy vám ve městě i mimo běžné cesty umožní vozy ŠKODA Yeti.

Vozy ŠKODA Ostrava, Hlučín, Karviná


Autoservis i další služby

Součástí našich autosalonů je také špičkové servisní zázemí. Zajistíme tak komplexní servisní činnost, a to včetně karosářských prací. Samozřejmostí je prodej originálních náhradních dílů a příslušenství v autosalonu Ostrava-Třebovice.

Postaráme se rovněž o montáže autodoplňků, autorádií, originálního příslušenství ŠKODA a zabezpečovacích zařízení. Zajišťujeme i pneuservis včetně dodávky pneumatik. Mezi naše další služby patří lakovna s technologií SPIES HECKER, mytí a čištění vozidel a jejich interiéru nebo příprava na STK včetně provedení.

AUTOCENTRÁLA: prodej i servis vozů ŠKODAVydáno 30.09.2016
185 Zhlédnutí
Topováno 06.12.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOCENTRÁLA s.r.o. Autosalon Škoda Hlučín
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOCENTRÁLA s.r.o.
www.autocentrala.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Nabídka modelů
Adresa

Adresa

Markvartovická 7
Hlučín 748 01

karvina@autocentrala.cz
+420 596 966 333


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha